Magazin

Magazin Haberleri

Esra Erol'un küçük oğlu Ömer annesine benzetilince bakın ne dedi?

Başarılı ve güzel sunucu Esra Erol, ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programının dünkü canlı yayınında küçük oğlu Ömer'i ağırladı. Anne-oğul arasında geçen diyalog ise yayına damga vurdu.

Türkiye’nin konuştuğu 12 yaşındaki S.T.K’yı Esra Erol buldu.

Annesinin arkadaşı 42 yaşındaki Fatih Mehmet Dinç tarafından 12 gündür kaçırılan S.T.K ‘ı Esra Erol buldu.

Esra Erol’da yaşanan olay Türkiye’nin kanını dondurdu.

Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına “Kızım eski eşimin arkadaşı tarafından kaçırıldı” diyerek başvuran, acılı baba Orçun Kalafat Esra Erol’dan yardım istedi.

Gamze Özçelik’ten oğluna teşekkür…

Gamze Özçelik’e Yüksek İnsani Değerler Ödülü verildi

Günlerdir kayıp olan oğluna Esra Erol’da kavuştu.

Esra Erol’da programına katılan 55 yaşındaki Fatma Doğan 11.03.2023 tarihinden beri 33 yaşındaki oğlu Emre Deccaloğlu’na ulaşamadığını söyleyerek Esra Erol’dan yardım istedi.

Ticaret Magazinden Uzaklaştırdı

Oyunculuk kariyerine 17 yaşında “Avrupa Yakası” isimli diziyle başlayan Didem Aksu, Araf Zamanı, Canım Benim, Akasya Durağı ve Tövbeler Tövbesi gibi önemli yapımlarda yer alarak işinde büyük bir yol kat etti.

Ünlü Astrologdan Yeşil Sahalara Yorum

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) eski Başkanı Donald Trump’ın yaşam koçluğunu ve astrolog olarak danışmanlığını yapan, bu sayede dünya çapında bir şöhreti yakalayan Michaela Astro, futbol dünyasının yıldızlarına baktı.

Nadide Sultan oynadı yönetmen eşi çekti

Nadide Sultan Tan Taşçı şarkısını kliplendirdi. -Nadide Sultan'dan yeni şarkıya yeni klip

Merve Mermer Dubaide İlgi Odağı Oldu

Cemiyet hayatının ünlü ismi Mimar Merve Mermer, milli bayan rallicimiz olarak da tüm dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor.

Esra Lora’dan Yeni Nesil Akustik: Sonbahar Serinliğim

Müzisyen Esra Lora, akustik kaydı 'Sonbahar Serinliğim'le müzikseverlerle buluştu.

17 Yaşında Yazdığı Şarkıyı Yayınladı

Başak’ın Yalnız Kalbi

‘Bahçede Mış Mış’ı Z Kuşağına Sevdirecekler!

Ulaş Gürdal 6 yıl önce çıkardığı son teklisinin ardından müzikseverleri hem sevince boğacak hem de çok şaşırtacak bir sürprize imza attı.

Gülben Ergen Ve Devrim Ekiz'in Sahne Kardeşliği

“Kader” isimli şarkısıyla müzik dünyasında kulvarında hızlı çıkışını devam ettiren usta müzik adamı Devrim Ekiz, 2023 yılı ile hedeflerini de büyüttü.

332 Plus Farkı: 2022 Yılı Enleri Ödül Töreni

Türkiye 2022’nin En’lerini Seçti!

Çanakkale'de Nadide Sultan rüzgarı esti

Sevilen şarkıcı Nadide Sultan, Çanakakkale Aqua Hall'de verdiği yılbaşı konseriyle hayranlarını coşturdu.Nadide Sultan'ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılara Çanakkaleli müzikseverler hep bir ağızdan eşlik etti.

Nükhet Duru'dan, Devrim Ekiz'e Prenslik Ünvanı

Müzik piyasasına sunduğu “Kader” isimli teklisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran usta müzisyen Devrim Ekiz, orkestra şefliğini yaptığı Gülben Ergen, Emel Sayın ve Nükhet Duru gibi star isimlerin desteğiyle de yolunda adımlarını her geçen gün hızlandırıyor.

Ayçam'ın Kleopatra İmajı

“Topuklu Sesleri” isimli şarkısıyla müzik dünyasında önemli bir çıkış yakalayan güzel şarkıcı Ayçam, kıvrak zekâsıyla ve imaj çalışmalarıyla bu çıkışını hızlandırıyor.

Hülya Koçyiğit Hakan Meriçliler’i Ağırladı

Hülya Koçyiğit, her Pazar TRT-2 ekranlarında yayınlanan “Film Gibi Hayatlar” programında bu hafta, oyuncu Hakan Meriçliler’i konuk etti

Gülben Ergen'den, Devrim Ekiz'e Tam Destek

“Kader” isimli tekli şarkısını müzikseverlere sunan usta müzik adamı Devrim Ekiz, emin adımlarla yolunda ilerliyor.

Toplam 171 haber.