Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

Bakan Mehmet Özhaseki’den Başkan Gürkan’a Ziyaret

Bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Malatya’ya gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, beraberindeki heyetle birlikte Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek, deprem sonrasında yapılan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

Başkan Büyükkılıç’tan 1’inci İdare Mahkemesi Başkanı Ayrancı’ya Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri 1’inci İdare Mahkemesi Başkanı Murat Ayrancı’ya makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Çayırköy’e Yeni Bir Yaşam Alanı Kuruluyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Çayırköy mahallesinde depremzede aileler için TOKİ tarafından inşa edilen Köy Evlerini inceledi.

Çınar' Sevgi ve Emek Varsa Engel Yoktur'

Başkan Çınar'ın Ev Sahipliğinde 3 Aralık Dünya Engelliler Gününe Özel Bir Program Düzenlendi

Başkan Gürkan Her Birey Bir Engelli Adayıdır.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sırakaya’dan, Başkan Tütüncü’ye Ziyaret

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, “AK Parti’nin, gençlik kollarından başlayarak insan yetiştirme noktasındaki göstermiş olduğu gayreti en güzel şekilde temsil ediyorsunuz.

Başkan Güder Filistin Hepimizin Kanayan Yarası

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Engelsiz Yaşam Merkezi’nde Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Filistin’e destek için düzenlenen kermese katıldı.

Sabah Yazarı Gazeteci Mahmut Övür' Malatya Başkanının Karnesi' Bir Başkan İçin İyi Bir Karne...

Sabah Gazetesi Yazar Mahmut Övür 30 Kasım tarihli köşe yazısında Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı kaleme alarak başarılarından bahsetti.

Çin Liderinden BM’ye Mesaj:Filistin Uluslararası Adalet Ve Hakkaniyet Meselesidir

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Birleşmiş Milletler’de Filistin Halkıyla Uluslararası Dayanışma Günü vesilesiyle düzenlenen anma toplantısına bir mesaj gönderdi.

Başkan Büyükkılıç’tan Bakan Özhaseki’ye Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti.

Çınar' Yaşlıları Baştacı Eden Hizmet Anlayışına Sahibiz'

Kaymakam Baytak İle Başkan Çınar, 84 Yaşındaki Fatma Teyze'nin Misafiri Oldu

Başkan Güngör, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Katıldı

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

Of Saadet'ten 3. Geleneksel Vefa Gecesi

Saadet Partisi Of İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan ahirete irtihal eden Milli Görüş dava erleri için iki yıl önce başlatılan Geleneksel anma gecesinin bu yıl üçüncüsü yapıldı.

Başkan Güder, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Töre'yi Ağırladı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'i makamında ziyaret etti.

Başkan Güder'den Yürekleri Isıtan Proje

Başkan Güder'in Yürekleri Isıtan Projesiyle 400 Konuta Daha Doğalgaz Sobası Kurulacak

Sivas Kongresi’nin 105’inci Yılında CHP Parti Meclisi Sivas’ta

Sivas İl Başkanı A.Gazi Doğan ve il ve ilçelerin yönetim kurulu üyeleri, Ankara’da Genel Başkan Özgür Özel ve Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu'yu makamlarında ziyaret etti.

Depremzede Ailelerimizin Her Zaman Yanındayız

Yeşilyurt İlçesindeki depremzede ailelerin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında aktif ve dinamik bir çalışma yürütüp, yurt içi ve yurt dışından gönderilen yardımları depremzede ailelere ulaştırmaya devam eden Yeşilyurt Belediyesi tarafından yapılan organizasyonla; Hollanda Cordaid destekli ‘Yardım Projesi’ kapsamında gönderilen yardım paketleri Kadiruşağı Mahallesindeki Konteyner Kentte kalan depremzede ailelere teslim edildi.

Başkan Güder' Tekstilkent'te Üretim Yakın Zamanda Başlayacak'

'Hatunusuyu Tekstilin Üssü Haline Gelecek'

Başkan Gürkan Bu Şehri Hep Birlikte Ayağa Kaldıracağız

6 Şubat tarihinde yaşanan ve Malatya’da büyük bir yıkıma neden olan depremler sonrasında MATİM İş Merkezinde tadilat çalışmaları başlatan Malatya Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını tamamladı.

Toplam 2954 haber.