Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

Başkan Gürkan Oyunu Kullandı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimi için sandıkta oyunu kullandı.

Çalık Türkiye Tarihi Açısından Önemli Bir Gün

AK Parti MKYK Üyesi Öznur Çalık, “Bu seçimin ülkemize sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, kardeşliği, barışı ve muhabbeti getirmesini canı gönülden temenni ediyorum.

AK Parti ve MHP omuz omuza Cumhurbaşkanlığında rekor bekleniyor

AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci ve İhsan Koca ile MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Cumhur İttifakı partileri olarak aynı anda birlikte Arguvan ve Arapgir ilçelerinde parti toplantıları ve esnaf ziyaretlerinde bulundular.

AK Parti Milletvekillerinden Ziyaret

28. Dönem Ak Parti Malatya Milletvekilleri Mazbatalarını Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda Aldılar

Başkan Güder'den Bebek Sevinci Yaşayan Depremzede Aileye Ziyaret

'Gözlerini Umuda Açan Bebekler' projesi kapsamında eşi Yıldız Güder ile birlikte evleri ağır hasar gören ve Teknokent konteyner alanında kalan Çelen çiftini ziyaret eden Başkan Güder, hem aileye 'Geçmiş olsun' dileğinde bulundu hem de bebek sevinçlerine ortak oldu.

Gürkan Erdoğan İle Ülkedeki İstikrarı Devam Ettireceğiz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hem Malatya'da hem de Türkiye genelinde güçlü bir destek vererek, ülkemizdeki siyasi istikrarı devam ettireceğiz” dedi.

Fendoğlu Anayasanın İlk 4 Maddesi İçin Mücadele Veriyoruz

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) ikinci kez Malatya milletvekili seçilen Mehmet Fendoğlu Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen törende mazbatasını aldı.

Başkan Gürkan: Tarımın ve Hayvancılığın Gelişmesi İçin Büyük Gayret Gösteriyoruz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Yunus Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri makamında kabul ederek bir süre görüştü.

UNESCO, Avrupa dışındaki ilk enstitüsünü Çin’de açacak

Birleşmiş Milletler’in eğitim, bilim ve kültür organizasyonu olan UNESCO’nun Çin’in Shanghai kentinde eğitim bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM: science, technology, engineering, and mathematics) konusunda 1. kategori bir enstitü oluşturacağı bildirildi.

CHP'li Ağbaba' Biz Savaşa Değil Seçime Gidiyoruz'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 'Bir taraftan afişlerimiz yırtılıyor, bir yandan birileri tarafından genel başkanımızın afişlerine saldırı düzenleniyor, Bunları kınıyoruz' dedi.

Güney Kore'den Vefa Örneği

Güney Kore Belediyeler Birliği Malatya'ya 200 Adet Konteyner Yapıyor.

AK Parti Malatya'da Erdoğan İçin Rekor Hedefliyor

AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören, AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci, İhsan Koca ve İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, sırasıyla Battalgazi ve AK Parti İlçe Başkanlıklarını ziyaret ederek, burada ilçe yönetimleri, kadın kolları ve gençlik kolları ile 28 Mayıs Pazar günkü Cumhurbaşkanlığı 2. Tür Seçiminin istişarelerini gerçekleştirdiler.

Başkan Güngör Beşenli’de Vatandaşlarla Buluştu

Dulkadiroğlu ilçesi Beşenli Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güngör, “Beşenli mahallemiz 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize büyük destek verdi.

Cumhur İttifakı Milletvekillerinden Başkan Büyükkılıç’a Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’nin yeniden seçilen milletvekilleri İsmail Özdemir ve Baki Ersoy ile MHP İl Başkanı ve yöneticilerle bir araya geldi.

Zafer Partisi Olarak Kemak Kılıçdaroğlu’nu Destekliyoruz

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı (CHP) ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ortak basın açıklaması yaptı:

Malatyalılar, Eserler yarım kalmasın, hizmetler ve projeler durmasın diyor

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Malatya'daki mitinge katılan vatandaşlara teşekkür ederek, 'Malatyalıların kararı net, safı belli' dedi.

Başkan Karakuş, Gürkan'ı birilerine yıprattırmayacağız

Türkiye Değişim Partisi Malatya İl Başkanı Ali Karakuş, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a destek olarak, 'Başkanın sözlerini yine bir karalama kampanyası başlatarak ' birileri tarafından servis edilmekte ve yıpratılmaya çalışılmakta dedi.

Bahçeli'den Şehit Hamido'nun mezarına ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 17 Nisan 1978 tarihinde Malatya Belediye Başkanı iken uğradığı bombalı suikast sonucu şehit edilen Hamit Fendoğlu (Hamido), gelini ve 2 torununun mezarını ziyaret ederek dua etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya'da

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında, dördüncü kez İlimize teşrif eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan çeşitli programlara katılmak, yeniden inşa ve ihya çalışmalarıyla ilgili incelemelerde bulunmak üzere İlimizi ziyaret etti.

Toplam 2549 haber.