Gündem

Gündem Haberleri

Gençlerden Başkan Güder’e Coşkulu Karşılama

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Hanımınçiftliği Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya gelerek, onların sorularını cevapladı ve geleceğe dair fikirlerini aldı.

Başkan Özcan Yetiştiricilerle Bir Araya Geldi

Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Ramazan Özcan, “Damızlık hayvancılık konusunda hassasiyetin ön plana çıkması lazım.

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Karla Mücadele Çalışmalarına Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya merkez olmak üzere yağışların yoğun olarak görüldüğü kırsal mahalleler ile rakımı yüksek olan ilçelerde karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Malatya ESKKK Genel Kurulu Yapıldı

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin (ESKKK) seçimli genel kurulu gerçekleştirildi ve tek liste ile mevcut başkan Ali Evren başkanlığındaki yönetim kurulu seçildi.

Genel Sekreter Noğay, 718 Mahallemizde Ulaşımı Engelleyecek Sorunumuz Yok

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya merkez olmak üzere yağışların yoğun olarak görüldüğü kırsal mahalleler ile rakımı yüksek olan ilçelerde karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Malatyalı İş İnsanları MAGİNDER Çatısı Altında Toplandı

Malatya sevdamız’ diyerek bir araya gelen Malatyalı iş adamları Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER) çatısı altında toplandı.

Başkan Gürkan’dan Regaib Kandili Mesajı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Regaib Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

2023 Yılı SOGEP Proje Fikri Alınmaya Başlandı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonunda faaliyet gösteren Fırat Kalkınma Ajansı (FKA), 2023 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) proje fikri önerilerini almaya başladı.

Başkan Güder’den Regaib Kandili Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, mübarek üç ayların habercisi rahmeti ve bereketi bol olan Regaib Kandili dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayınlayarak, “Feyz ve bereketle kuşatılmış bir maneviyat mevsimine daha girdik.

Malatya Muhtarlar Derneğinden Başkan Gürkan’a Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Demirci, Hekimhan Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Tunç ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ederek bir süre görüştü.

Başkan Koçak’dan Regaip Kandili Mesajı

Ankara Pütürgeliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Güzin Koçak, Regaip Kandili mesajı yayımladı.

Malatya Eğitimine Değer Katacak

Son dönemlerde birçok alanda ciddi yatırımlar alan Malatya, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın girişimleriyle, eğitim alanında da ciddi yatırımlara imza atıyor.

Başkan Sadıkoğlu: 24 Ocak depremini unutmadık

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 24 Ocak Elazığ Depreminin 3. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Güder’den Üç Aylar Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Recep, Şaban ve Ramazan aylarını kapsayan mübarek üç ayların başlamasıyla ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Kale Ülkü Ocakları Büyük Bir Coşku ve Kalabalıkla Açıldı

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı tarafından açılışı gerçekleştirilen Kale Ülkü Ocakları’nın açılışına büyük bir coşku, heyecan ve maneviyat hakim oldu.

Başkan Zafer : İsveç, Uluslararası Bir Skandalın Tetikçiliğini Yapıyor

Uluslararası Diriliş Hareketi Genelbaşkanı Mehmet Zafer , “İsveç’in Türkiye’nin Stockholm Büyükelçiliği önünde Kur’an-ı Kerim’in yakılması eylemine izin vermesinin Uluslararası bir skandalın tetikçiliğini yapmaktır” dedi.

Başkan Güder, Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı yarıyıl tatili dolayısıyla Gaziosmanpaşa İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katılan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, öğrencilerin karne sevinçlerine ortak olarak tatilde okumaları için kitap hediye etti.

Operasyondan Dönen Özel Harekât Polisleri İçin Kurban Kesildi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli iken Van ve Suriye’deki terörle mücadele operasyonlarına katılmak üzere görevlendirilen ve görevlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak İlimize dönen Özel Harekât Polisleri için kurban kesim töreni düzenlendi.

Maski’den Kan Bağışına Destek

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü personelleri, Malatya Kızılay Şubesi’nin kan bağışı çağrısına duyarsız kalmadı.

Toplam 1831 haber.