Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF)’nun 2024 yarış takviminde de yer alan Drag Şampiyonası 1. Ayak Yarışları 27-28 Temmuz tarihlerinde Kepez Drag Pisti’nde gerçekleştirilecek.
Süper Lig hedefindeki Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kızlar Hentbol Takımı, davetli olarak gittikleri KKTC’de kendilerinden yaşça büyük takımlar ile 1’inci Lig provası yaptı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından gerçekleştirilen RHG Enertürk Enerji Stadyumu’ndaki yenilenen zemin ve hibrit sistem ile yapılan çim çalışmalarını yerinde inceledi.
Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu İrfan Can Kahveci ile eşi Gözde Kahveci’nin ikinci bebekleri dünyaya geldi.
Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın' Battalgazi Belediyesi Olarak Her Zaman Vatandaşlarımızın Yanındayız'
2024-2025 Futbol Sezonunda Bölgesel Amatör Futbol Liginde mücadele edecek olan Yeşilyurt Belediyespor Kulübünde Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, şehrin markası Mondihome Kayserispor’un maçlarını oynadığı RHG Enertürk Enerji Stadyumu’nda zemin yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.
Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı, geçtiğimiz yıllarda trafik kazası sonucu vefat eden Ülkü Ocakları Orta teşkilatından Mehmet Alptuğ Karaca anısına liseler arası futbol turnuvası düzenledi.
Başkan Geçit, Yeşilyurt Belediyespor'un 'Dünya Kupası Şampiyonu' Kick-Boks Sporcularını Makamında Ağırladı
Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi (TBL) Play-off’da şampiyonluk için mücadele eden final serisinin ikinci maçında Gaziantep Basketbol Kulübü ile karşılaştı.
Gazi Şehirliler Takımlarını Bir Arada Destekleyecek
Gaziantep FK’nın oyuncu kadrosuyla Fatih Karagümrük maçı öncesi antrenman sahasında bir araya gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, oyunculara moral konuşması yaparak, baklava ikram etti.
Sivas Belediyesi öncülüğünde düzenlenen “Uluslararası Muhsin Yazıcıoğlu Güreş Festivali” başladı.
18-19 ve 20 Nisan’da Diyarbakır’da oynanan Genç Kız grup müsabakaları sonucu yarı finale yükselme başarısı gösteren Elazığ Belediyespor Genç Kız Voleybol Takımı'nın rakipleri belli oldu.
Dünyada 750 milyar dolar hacmi ulaşan futbol ekonomisi göz kamaştırırken, TFF seçimleri, Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti ve milli takımın Euro 2024’ün performansı ışığında Türkiye’de ligin boyu kısaldıkça, gerilim artıyor.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Halter takımında yer alan Büşra Kayadibi, 6 Şubat depremlerinde 3 gün boyunca enkaz altında kaldı ama azminden hiçbir şey kaybetmedi, kısa süre içinde hem Türkiye Halter Şampiyonasında 3’üncü oldu hem de madalya kazandı.
Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün Paralimpik Takımı Milli Yüzücüsü Sümeyye Boyacı, 21-27 Nisan tarihlerinde Portekiz'in Madeira Adası'nda düzenlenecek Paralimpik Yüzme Avrupa Şampiyonası’nda ay yıldızlı forma ile yüzecek.
TFF 3. Lig 1.Grupta mücadele eden Kepezspor, şampiyonluğunu ilan etti. Mardin 1969 takımına konuk olan Kepezspor deplasmanda 1-0 mağlup ederek ligin bitimine 2 hafta kala 2. Lige yükselmeyi garantiledi.
TFF 3. 1. Grup’da şampiyonluk mücadelesi veren Kepez Belediyespor Tarsus İY karşısında oynadığı başarılı mücadelenin sonunda karşılaşmadan 9-0 galip ayrıldı.