Yerel

Yerel Haberleri

Mert, Önemli Olan Düştüğümüz Yerden Ayağa Kalkmak

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Yazıhan İlçesi'ne bağlı Bereketli Mahallesi'nin kanalizasyon altyapı çalışmalarına başladı.

Mert, Maski Olarak Sahadayız

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 2023 yılı yatırım programında olan altyapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Dezenfeksiyon Ve Haşere İle Mücadele Çalışmalarına Hız Verildi

Kahramanmaraş merkezli depremlerden ciddi bir şekilde etkilenen Malatya’da çadır ve konteyner kentlerde yaşamına devam eden vatandaşlar için Malatya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından dezenfeksiyon ve haşere ile mücadele çalışmalarınaaralıksız devam ediliyor.

Malatya'da yol çalışmaları devam ediyor

Malatya genelinde yoğun çalışmalar yürüten Malatya Büyükşehir Belediyesi ulaşım noktasında Bulgurlu, Bağtepe, Karakaş, Göller ve Karaköy grup yolu üzerinde Malatya’nın geleceğine dair yatırımlarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Güldal Akşit Bulvarında Çalışmalarına Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Malatya trafiğini rahatlatmak, daha kaliteli ve konforlu bir yol ağı oluşturmak amacıyla yeni yol ağlarını Malatya’ya kazandırmaya devam ediyor.

İtfaiyeden çadır ve konteyner yangını uyarısı

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Mustafa Katipoğlu, çadır ve konteyner kentlerde yaşayan vatandaşlara bazı uyarı ve önerilerde bulundu.

Kayseri Turizm Portalı: ‘Kayseri.Com.Tr’

Kayseri Büyükşehir Belediyesi kadim kent ve doğal güzelliklerin şehri Kayseri’nin turizm değerlerini tanıtmak için desteğini sürdürüyor.

Gaziantep Büyükşehir, Kente Yeni Bir Park Daha Kazandırıyor

Park, Her Yaş Grubuna Hitap Edecek Alanlara Sahip Olacak

MASKİ'den İçmesuyu Açıklaması

MASKİ Genel Müdürlüğü yaptığı yazılı açıklamayla Kamuoyuna içme suyu hakkında önemli bir duyuru yaptı.

Depremlerde en çok biz çocuklar etkilendik

Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri, ilimizi büyük ölçüde etkileyen 6 Şubat depreminin ardından yapılması planlanan çalışmalar ve düzenlemeler hakkında çocukların taleplerinin yer aldığı bir basın açıklaması düzenlediler.

Kızılay Yeşilyurt Şubesinden Özel Çocukların Ailelerine Destek

Kızılay Yeşilyurt Şube gönüllüleri Down sendromlu ve Otizmli çocukların ailelerine sağladıkları desteği afet sonrası sürdürmeye devam ediyor.

Depremzede Çocuklar Aileleriyle Birlikte Güzel Vakit Geçirdiler

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve asrın felaketi olarak nitelendirilen depremlerden etkilenen 11 il arasında yer alan Malatya'da yaralar sarılmaya devam ediyor.

İşte Yeni Malatya Çarşı Merkezi Projesi...

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat Depremleri nedeniyle yerle bir olan Malatya Çarşı Merkezini yeniden ayağa kaldıracak projenin ilk görüntüsü Afet Koordinasyon Merkezinde yapılan toplantıda ortaya çıktı.

Maski Sayaç Hırsızlarına Karşı Vatandaşları Uyardı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından terkedilen hasarlı meskenlerde su sayaçlarının çalındığını belirterek, gerekli tedbirleri almaları için vatandaşları uyardı.

Battalgazi Belediye Meclisi, Mayıs ayı olağanüstü toplantısı tamamlandı.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder başkanlığında yapılan toplantıda, ağırlıklı olarak imar plan değişikliği ile ilgili gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Büyükşehir’den Çiftçilere Dev Destek!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından arı yetiştiricilerine arı koruyucu ilaç ve giysi, hayvan yetiştiricileri içinse yem dağıtım töreni düzenlendi.

Kahramanmaraş’ta İlk Köy Evleri Hak Sahiplerine Teslim Edildi

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Türkoğlu Özbek Mahallesi’nde inşası tamamlanan köy evlerinin anahtar teslim törenine katıldı.

Başkan Gürkan Vatandaşlarla Bayramlaştı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde Bayram Namazını Şehir Mezarlığında kıldıktan sonra, vatandaşlarla bayramlaştı.

Başkan Güder, Depremzede Çocukların Yüzünü Güldürdü

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’de Ramazan Bayramı öncesi çadır ve konteynerde yaşayan depremzede çocukların yüzünü bayramlık hediyeler ile güldürdü.

Toplam 2063 haber.