Yeni Malatyaspor'da Adil Gevrek Başkan Oluyor .

1.Lig ekibi Yeni Malatyaspor'da bugün Nurettin Soykan Tesisleri'nde yapılması planlanan olağanüstü seçimli genel kurul toplantısı için yeterli çoğunluk sağlanamadı. Olağanüstü seçimli genel kurul toplantısı 22 Temmuz günü yapılacak.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Mevcut kulüp başkanı Ahmet Yaman’ın aday olmayacağı olağanüstü seçimli genel kurulda eski kulüp başkanı Adil Gevrek aday olacağını açıklamıştı.

Gevrek, geçen günlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli Hemşerilerim; Bildiğiniz üzere yaşadığımız yüzyılın felaketi olarak adlandırılan deprem sonucu şehrimiz çok ağır bir yara almıştır. Şehrimiz ile beraber şehrimizin en önemli marka değeri olan Yeni Malatyaspor'umuzun biran önce ayağa kalkmasını ve çok da eski olmayan başarılı süper lig günlerine tekrar dönmesini umutla bekliyoruz. Bunun için şehrin tüm dinamiklerinin bir arada, küskünlükleri dargınlıkları bir kenara bırakarak destansı bir mücadeleye tek yumruk halinde girilmesi gerektiğine olan inancım tamdır. Verilecek bu mücadele elbette ki kolay olmayacaktır fakat bilinmesi gerekir ki hiçbir başarı hikâyesi kolay yazılmamaktadır. Biz Malatyalılara da yakışan bu zorlu mücadeleyi verirken; el birliğiyle, sabırla, pes etmeden, yorulmadan ve en önemlisi inanarak bu yolu yürümektir. Tarafıma teveccühleriniz ile yapılan çağrılara kayıtsız kalamayarak; Yeni Malatyaspor'a 8 yıl Başkanlık yaparak hizmet etmiş bir kardeşiniz olarak ve bu mücadelenin içinde olmam gerektiği sorumluluğunu hissederek; Kulübümüzün yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurulunda Başkan adayı olduğumu kamuoyuna saygıyla ilan ediyorum” ifadelerine yer verdi.
 

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN