Rasajans Haberleri

Rasajans Haberleri

Rasajans haberleri, haber editörü Rasajans tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Çift Görme Beyin Tümörü Habercisi Olabilir

Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Örnek konu hakkında önemli bilgiler verdi.

Büyükkılıç AK Parti Teşkilatlarıyla Bir Araya Geldi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Melikgazi İlçe Yönetim Kurulu ve İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Toplantıları’na katılarak gençlerle ve partililerle sohbet etti.

Başkan Gürkan, Hayvanclık Projeleri Destekleme Seminerine Katıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından düzenlenen ‘Hayvancılık Projeleri Desteklemeleri ve Tarım Sigortaları (TARSİM)’ konulu seminere katıldı.

Emeklilik Hayali SGK Danışmanlığı Hizmet Taleplerini Yüzde 140 Artırdı

Yeni yıl ile birlikte emeklilik hayali kuranlar yürürlüğe girmesi beklenen Emeklilikte Yaşa Takılanlar yasası kapsamından faydalanmanın yollarını arıyor.

64 yaşındaki Halis Ağca’yı dolandıran karı kocanın foyasını Esra Erol ortaya çıkardı.

Sivas Suşehri Cumhuriyet Başsavcılığı Esra Erol’un yayınını ihbar kabul etti. Y.T ve eşi E.T tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Şehit Yarbay Songül Yakut Kızılay Özel Eğitim Anaokuluna Ziyaret

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar' Özel Çocuklarımızın Başarılarından Gurur Duyuyoruz'

Mansur Yavaş Maltepe Pazarı Esnafını Ziyaret Etti

Başkent esnafıyla görüşmelerini sürdüren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bu kez Maltepe Pazarı esnafını ziyaret etti.

Başkan Büyükkılıç: ‘İyilik Örün’ Projesi Halka Halka Yayılıyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi KAYMEK A.Ş. tarafından başlatılan ‘Çocuklarımıza İyilik Örün’ kampanyası çığ gibi büyürken, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, KAYMEK Göz Nuru Tesisi’nde incelemelerde bulunarak, halka halka yayılan ‘Çocuklarımıza İyilik Örün’ kampanyasına katılan kadınlara teşekkür etti.

Gürkan Şire Pazarı Malatya'nın Dışa Açılan Penceresidir

Cephe giydirme ve sokak sağlıklaştırma çalışmaları devam ediyor.

Dünyanın En Pahalı Şehirleri

Dünyada 172 şehir baz alınarak yapılan araştırmaya göre, yaşam maliyetleri raporu belli oldu. Şehirlerdeki kira fiyatları, yeme-içme ücretleri ve enerji ücretleri baz alınarak hazırlanan raporda dünyanın en pahalı şehri New York ve Singapur oldu.

Çin'den ikinci el araba ihracatına yönelik yeni hamle

Çin Ticaret Bakanlığı içinde Liaoning, Fujian ve Sichuan'ın da bulunduğu 14 bölgeye daha ikinci el araba ihracatı yapma izni verildiği duyuruldu.

MGTC’den Battalgazi’deki Hizmet Ve Yatırımlara Övgü

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti (MGTC) Başkanı Mehmet Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan yatırımları ve yapımı devam eden proje alanlarını gezdi.

Bayburtlulardan Büyükerşen’e Ziyaret

Eskişehir Bayburtlular Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Kıyam Bayram ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Başkan Gürkan Yatırımlarımızla Çevre Yolunun Altı Ve Üstü Arasında Hiçbir Fark Kalmayacak

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Sarıcıoğlu, Hidayet ve Cirikpınar Mahallelerinde tamamlanan üst yapı çalışmalarını inceleyerek ilgililerden bilgiler aldı.

Tevfik Kadıoğlu Köprülü Kavşağı Beğeni Topluyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından 90 günde yapımı tamamlanan Tevfik Kadıoğlu Köprülü Kavşağı, bölgenin trafik yükünü önemli ölçüde rahatlattı. Bölge sakinleri hayata geçirilen ulaşım yatırımından memnun.

BELSOS'un Başvurusu Sonucunda 2 Ürüne Coğrafi İşaret Tescil Belgesi

Büyükşehir Belediyesi Belsos'un Başvurusu Sonucunda Pöçüklü Lahana Sarması ve Simit Pilavına Coğrafi İşaret Tescil Belgesi Alındı.

Toplam 7052 haber.