Rasajans Haberleri

Rasajans Haberleri

Rasajans haberleri, haber editörü Rasajans tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Başkan Gürkan Oyunu Kullandı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimi için sandıkta oyunu kullandı.

Dünyaca Ünlü Yazardan 88. Kitap: Kuşku Nedir Ve Nasıl Giderilir?

Kitapları 73 dile çevrilen, 88 eşsiz eserin dünyaca ünlü yazarı ve Nobel Barış Ödülü adayı Akif Manaf’ın, okurlar tarafından heyecanla beklenen yeni kitabı “Kuşku Nedir ve Nasıl Giderilir?” çıktı.

Çalık Türkiye Tarihi Açısından Önemli Bir Gün

AK Parti MKYK Üyesi Öznur Çalık, “Bu seçimin ülkemize sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, kardeşliği, barışı ve muhabbeti getirmesini canı gönülden temenni ediyorum.

AK Parti ve MHP omuz omuza Cumhurbaşkanlığında rekor bekleniyor

AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci ve İhsan Koca ile MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Cumhur İttifakı partileri olarak aynı anda birlikte Arguvan ve Arapgir ilçelerinde parti toplantıları ve esnaf ziyaretlerinde bulundular.

AK Parti Milletvekillerinden Ziyaret

28. Dönem Ak Parti Malatya Milletvekilleri Mazbatalarını Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda Aldılar

Başkan Güder'den Bebek Sevinci Yaşayan Depremzede Aileye Ziyaret

'Gözlerini Umuda Açan Bebekler' projesi kapsamında eşi Yıldız Güder ile birlikte evleri ağır hasar gören ve Teknokent konteyner alanında kalan Çelen çiftini ziyaret eden Başkan Güder, hem aileye 'Geçmiş olsun' dileğinde bulundu hem de bebek sevinçlerine ortak oldu.

Sazan sarmalı operasyonunda 2 tutuklama

Malatya'da 'sazan sarmalı' yöntemiyle bir şahsı 590 bin TL dolandıran 2 kişi gözaltına alındı.

Gürkan Erdoğan İle Ülkedeki İstikrarı Devam Ettireceğiz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hem Malatya'da hem de Türkiye genelinde güçlü bir destek vererek, ülkemizdeki siyasi istikrarı devam ettireceğiz” dedi.

Fendoğlu Anayasanın İlk 4 Maddesi İçin Mücadele Veriyoruz

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) ikinci kez Malatya milletvekili seçilen Mehmet Fendoğlu Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen törende mazbatasını aldı.

Başkan Gürkan: Tarımın ve Hayvancılığın Gelişmesi İçin Büyük Gayret Gösteriyoruz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Yunus Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri makamında kabul ederek bir süre görüştü.

UNESCO, Avrupa dışındaki ilk enstitüsünü Çin’de açacak

Birleşmiş Milletler’in eğitim, bilim ve kültür organizasyonu olan UNESCO’nun Çin’in Shanghai kentinde eğitim bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM: science, technology, engineering, and mathematics) konusunda 1. kategori bir enstitü oluşturacağı bildirildi.

1 Kiloluk Böbrek Kapalı Yöntemle Alındı...

Aydın'da yaşayan 46 yaşındaki Altan Kocabaş, Özel Sağlık Hastanesi'nde gerçekleştirilen laparoskopik(kapalı) böbrek operasyonu ile sağlığına kavuştu.

Erzurum’da Sıfır Atık Yarışması’nın Ödülleri Sahiplerini Buldu

Erzurum Büyükşehir Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Geri Dönüştürülebilir Sıfır Atık Yarışması’nın ödülleri sahiplerini buldu.

CHP'li Ağbaba' Biz Savaşa Değil Seçime Gidiyoruz'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 'Bir taraftan afişlerimiz yırtılıyor, bir yandan birileri tarafından genel başkanımızın afişlerine saldırı düzenleniyor, Bunları kınıyoruz' dedi.

Güney Kore'den Vefa Örneği

Güney Kore Belediyeler Birliği Malatya'ya 200 Adet Konteyner Yapıyor.

AK Parti Malatya'da Erdoğan İçin Rekor Hedefliyor

AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören, AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci, İhsan Koca ve İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, sırasıyla Battalgazi ve AK Parti İlçe Başkanlıklarını ziyaret ederek, burada ilçe yönetimleri, kadın kolları ve gençlik kolları ile 28 Mayıs Pazar günkü Cumhurbaşkanlığı 2. Tür Seçiminin istişarelerini gerçekleştirdiler.

Toplam 8143 haber.