Rasajans Haberleri

Rasajans Haberleri

Rasajans haberleri, haber editörü Rasajans tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Özvatan’da İlk Doğal Gaz Meşalesi Yandı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Felahiye ilçesinin ardından Özvatan’da da doğal gazın simgesi olan meşaleyi yaktı.

Afet Köy Evlerinin Anahtarları Sahiplerine Teslim Edilmeye Başlandı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımlarıyla Malatya Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayında Afet Köy Evleri Anahtar Teslim Töreni düzenlendi.

Meteoroloji’den Kuvvetli Yağmur Ve Kar Uyarısı

Meteoroloji Elazığ 13. Bölge Müdürlüğü tarafından Malatya için kuvvetli yağmur ve kar yağışı uyarısı yapıldı.

Bakan Mehmet Özhaseki’den Başkan Gürkan’a Ziyaret

Bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Malatya’ya gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, beraberindeki heyetle birlikte Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek, deprem sonrasında yapılan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

Çin, 100 milyon tonluk rezervi olan petrol sahası keşfetti

PetroChina’nın bir şubesi olan Changqing Oilfield (Changqing petrol sahası) kuzeybatı eyaleti Gansu’nun Huanxian ilçesine bağlı Hongde’de 100 milyon tonu aşkın jeolojik rezerve sahip, iyi korunmuş ve kapsamlı bir petrol sahası keşfetti.

İlmek İlmek Kadın Buluşması Projesine Yoğun İlgi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın eşi Hafize Gürkan’ın öncülüğünde başlatılan ve Malatya Valisi Ersin Yazıcı’nın eşi Hanife Yazıcı’nın da destekleriyle gerçekleştirilen ‘İlmek İlmek Kadın Buluşması’ projesine kadınlar yoğun ilgi gösteriyor.

Başkan Büyükkılıç’tan 1’inci İdare Mahkemesi Başkanı Ayrancı’ya Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri 1’inci İdare Mahkemesi Başkanı Murat Ayrancı’ya makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Ülkemizin Geleceği Plansız Politikalara Değil Bilinçli Yapılaşma Üzerine Kurulmalıdır

Marmara Denizi çevresinde bugün yaşanan ve İstanbul’da da hissedilen 5.1'lik depremin ardından Mimar Mehmet Çoban, dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

Gönüllülük Hikâyeleriyle Kalpleri Isıtanlara Kızılay’dan Ödül

Kızılay, iyilik hikâyeleriyle toplumda fark yaratarak gönüllülük hareketinin parçası haline gelen iyilikseverleri, 3’üncü kez düzenlediği Kırmızı Yelek Uluslararası Gönüllülük Ödülleri’nde onurlandırdı.

Çayırköy’e Yeni Bir Yaşam Alanı Kuruluyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Çayırköy mahallesinde depremzede aileler için TOKİ tarafından inşa edilen Köy Evlerini inceledi.

Normal Doğumu Destekleyen 7 Altın Öneri!

Son yıllarda normal doğuma yönelen anne adaylarının sayısı giderek artıyor.

Vali Ersin Yazıcı 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü Etkinliğine Katıldı

Vali Ersin Yazıcı “5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü” münasebetiyle Malatya Yeşilay Şube Başkanı Burak Ata tarafından düzenlenen kahvaltı programında gönüllüler ile bir araya geldi.

Battalgazi Belediyesi Ekipleri Alacakapı Mahallesi’nde Yol Çalışması Yaptı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in talimatlarıyla Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Alacakapı Mahallesi’nde stabilize yol çalışması yapıldı.

Sadıkoğlu: 'Yeni Teşvikler Çıkarılmalı'

' İhracatın büyümeye olan katkısının artırılması ve sürdürülebilir bir büyüme yakalanması için ihracatçı firmalarımız için yeni teşvikler çıkarılmalı'

Çınar' Sevgi ve Emek Varsa Engel Yoktur'

Başkan Çınar'ın Ev Sahipliğinde 3 Aralık Dünya Engelliler Gününe Özel Bir Program Düzenlendi

Büyükşehir Belediyesi Hizmet ve Yatırımlarına Ziyaretçilerden Tam Not

Ali Kapısı Eğitim Yardımlaşma Derneği Üyeleri, MABESEM ve Kadın Kooperatifi Başkanları ile Kernek Külliyesi Kadın Yaşam Merkezi Hocaları...

Toplam 9298 haber.