CHP İl Başkanlığından Çadırda Sandık Güvenliği Eğitimi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Barış Yıldız, ' Bizler inanıyoruz ki ülkemizi, memleketimizi bu zor günlerden kurtaracak ve yaraları saracak, vatandaşı ücretsiz ev sahibi yapacak, Millet İttifakı iktidar olacaktır'

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Barış Yıldız, Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Örgütü olarak seçime en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade ederek, “Bizler inanıyoruz ki ülkemizi, memleketimizi bu zor günlerden kurtaracak ve yaraları saracak, vatandaşı ücretsiz ev sahibi yapacak, Millet İttifakı iktidar olacaktır” dedi. 

         İl Başkanı Yıldız, Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası Malatya’nın zor günlerden geçtiğini ifade etti.  “Yaşadığımız deprem felaketinin yaralarını sarmak için Cumhuriyet Halk Partisi il ve ilçe örgütlerimizle birlikte birçok yardım gerçekleştirmeye devam ediyoruz” diyen Yıldız, “Bir taraftan da yaklaşan seçim hazırlıklarına partimiz başlamış durumda. Özellikle bizler inanıyoruz ki ülkemizi, memleketimizi bu zor günlerden kurtaracak ve yaraları saracak, vatandaşı ücretsiz ev sahibi yapacak, Millet İttifakı iktidar olacaktır” ifadelerini kullandı. 

  Yıldız, zor şartlara rağmen sahada ve çadırlarda seçim çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Bizler vatandaşın umudu olduğumuzun farkında ve bilincindeyiz. Bu sorumlulukla yaklaşan seçimlerde sandıklara sahip çıkmak biz Cumhuriyet Halk Partisi örgütünün temel görevi. Kurmuş olduğumuz çadırda sandık görevlilerimize birebir eğitim vermeye bugün başladık.

           Vatandaşımızın endişesi olmasın, sandıklara, oylara ve demokrasiye sahip çıkmak için Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı olarak bizler sorumluluğumuzu yerine getireceğiz. Oy kullanma şartları ne olursa olsun şehir dışından vatandaşı Malatya'ya taşımaya çalışarak sandığa sahip çıkacağız” diye konuştu.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN