AK Parti İl Başkanlığı İlçeleri Ziyaret Etti

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Felâhiye, Özvatan, Sarıoğlan ve Akkışla İlçelerini ziyaret etti.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

İlk ziyaret yeri Felâhiye ilçesi oldu.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve ilçe koordinatörleri, Felâhiye İlçe Başkanlığı ve İlçe Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette ülke gündemi hakkında konuşan AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu:” Cumhurbaşkanımızın dün açıkladığı doğalgaz rezervleri sayesinde yaktığımız gazın parası Türkiye’de kalacak” dedi.

Çopuroğlu Felâhiye ilçe başkanlığındaki konuşmasını şöyle sürdürdü:” Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı bir şey vardı. Müjdeyi vereceğiz dedi. İnsansız savaş uçağı. Dünya da birçok ülkenin becermediği Sayın Cumhurbaşkanımızın özellikle yüreklendirmesi, gayreti liderliği sayesinde Türkiye’ye nasip olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Kimle yapıyoruz bunu Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli beyefendi ile yapıyoruz. Cumhurbaşkanımız açıkladı. Felâhiye’de gelecek olan doğalgazda aynı şeyi göreceğiz. Yaktığımız gazın parası Türkiye’de kalacak. Milyarlarca metreküp doğalgaz bulunuyor. Bu eskiden de varmış ama bir yiğit gerekiyormuş.”

“ BİR DÜNYA LİDERİNE SAHİBİZ”

Tarım Bakanlığı’nın yapmış olduğu destekleri aktaran Çopuroğlu:”Tarım Bakanlığımız ciddi bir gayret içerisinde, Çiftçiye verilen destekler, ülkenin önündeki durumu projelendirmek noktasında ciddi manada bir gayret içerisinde.  Bir dünya liderine sahibiz. İç içe geçmiş cumhur ittifakı ile çalışan bir yönetim şekline sahibiz. Bunun kıymetini bilmemiz lazım. Son olarak söyleyeceğim şu. Bizler yerel yönetimler olarak Kayseri teşkilatları olarak, bir avantajımız daha var. 17-0 ile kazandık. Elhamdülillah şimdiye kadar tutkunluk içerinde sıfır hata ile çalışıldı. Allah’ın izniyle önümüzde güzel bir Türkiye’yi bırakacağımız döneme giriyoruz. “ şeklinde konuştu.

AK Parti Felâhiye İlçe Başkanı Musa Zafer Kingir ve Felâhiye Belediye Başkanı Vural Çoşkun, daha sonra ilçe yatırımları hakkında bilgiler paylaştı.

‘’17-0 ı HEP BİRLİKTE BAŞARDIK

İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve beraberindeki heyetin ikinci durağı Özvatan ilçesi oldu. İlçe teşkilatını ziyaret eden İl Başkanı Şaban Çopuroğlu burada yaptığı açıklamada, Cumhur ittifakının birlikteliğinin sahalara da yansıdığını ve 17-0 lık bir belediye kazanımlarının olduğunu hatırlatarak ‘’birlikte rahmet ayrılıkta azap var. Biz birlikteliğinin rahmetini paylaşıyoruz dedi.

‘’BİRLİKTE RAHMET AYRILIKTA AZAP VAR’’

İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve il teşkilat üyeleri Özvatan ilçesinde esnaf ziyareti yaptı. Daha sonra Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir’i ziyaret eden il başkanı Şaban Çopuroğlu burada yaptığı açıklamada ise ‘’ilçelerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Hem belediye başkanları hem de ilçe başkanlarımızla birlikte amacımız belli. Kimsenin şüphesi olmasın Cumhurbaşkanımızı tekrar seçeceğiz dedi.

Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir’ ise Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emirleri ile tüm gayretimizi tekrardan Sayın Cumhurbaşkanımızı başkan olarak seçtirmek için tüm gayretlerimizi gösteriyoruz. Amacımız bu. Buna endeksli çalışmalar yapıyoruz dedi.

İl Başkanlığının üçüncü ziyaret yeri ise Sarıoğlan İlçesi idi. Sarıoğlan İlçe teşkilatını ziyaret eden İl Başkanı Şaban Çopuroğlu yeni ilçe teşkilatına hayırlı olsun derken, daha önce Sarıoğlan İlçe teşkilatında görev yapmış olanlara plaketlerini takdim etti.

İl Teşkilatının son durağı ise Akkışla oldu. Akkışla ilçesinde ilçe teşkilat mensupları ile bir araya gelen İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, ilçe teşkilatları ziyaret programlarının daha sık yapılacağını vurgularken amacımız belli,ilk günkü aşkla, yarın seçim olacakmış gibi çalışmaya devam ediyoruz dedi.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN