MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan Güven Tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi İlçe 14. Olağan kongresi yoğun katılımla gerçekleştirilirken mevcut başkan İlhan İlhan yeniden güven tazeledi.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

   Milliyetçi Hareket Partisi Battalgazi İlçe 14. Olağan kongresi yoğun katılımla gerçekleştirilirken mevcut başkan İlhan İlhan yeniden güven tazeledi.

        Battalgazi Belediye Konferans salonunda gerçekleştirilen 14. Olağan ilçe kongresine MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Vahap Erdem, MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, MHP MKYK Üyesi Eyüp Gönültaş, Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Türk Eğitim-Sen Malatya Şube Başkanı Fevzi Şahin, Siyasetçi İşadamı Bedri Kaya, Pütürge Ziraat Odası Başkanı Kürşat Ayaydın, MHP İlçe Başkanları Teşkilat üyeleri, delegeler ve çok sayıda vatandaşlar ile Ülkücü Camianın önemli isimleri katıldı.

   Divan Başkanlığını MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu’nun yaptığı Battalgazi MHP 14. İlçe Kongresinde gündem maddeleri okunarak oy birliği ile karara bağlanırken kongrede konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

         MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök yaptığı konuşmasında” Milliyetçi - Ülkücü Hareket olarak; yürekleri vatan sevgisiyle dolu olan kadrolarımızla “Merkezden Yerele, İstikrarı Bozmadan Umuda Doğru” yol alıyoruz.

              Sefer bizden Zafer ise Allah’tandır. Allah birliğimizi daim etsin. Rabbimizin izniyle inşallah 2024 yılının 31 Mart 2024 yerel seçimleriyle taçlandırarak elimizde bulunan mevcut Cumhur ittifakı belediyesini muhafaza ederek zillet ittifakının elindeki belediyeleri de Cumhur ittifakının saflarına katmak bizim en büyük hedefimiz olacaktır. 

         Ben bu duygu ve düşüncelerle teşkilat ilçe başkanımızı ve yönetimini şimdiden tebrik ediyor sizleri Allah’a emanet ediyorum. Sağ olun var olun.”  

        Tek liste ile gidilen seçimlerde mevcut başkan İlhan İlhan oyların tamamını alarak yeniden seçildi. İlhan İlhan yaptığı teşekkür konuşmasında” MHP Battalgazi İlçe Başkanlığımızın 14. olağan kongresine katılarak bizi onurlandıran ülküdaşlarımıza, hemşerilerimize teşekkür ederim. Liderimizin emrinde yılmadan, yorulmadan çalışarak “Türkiye yüzyılı” hedefine mutlak ulaşacağız” dedi.

MHP BATTALGAZİ İLÇE YÖNETİMİ ASİL LİSTESİ

İlhan İlhan ( Başkan )

1-    Mehmet Mustafa Özcan

2-    Korkud Hasan Dikenli

3-    Abdullah Özcan

4-    Cercis Kırlıoğlu

5-    Bilal Altınay

6-    Erdal Ekici

7-    Erdal Karakuş

8-    Erhan Işık

9-    Hüseyin Karabağ

10-    Ozan Sağlam

11-    Hadi Yurdakan

12-    Cengiz Güldaş

13-    Kürşad Duran

14-    Kürşad Bahattin Özzapçı

15-    Lütfü Yıldız

16-    Necati Dinç

17-    Mehmet Ataş

18-    Ünal Kapkın

19-    Ünal Serin

20-    Yılmaz Karakuş

21-    Alper İlhan

22-    İhsan Doğan


Kaynak:malatyaderinhaber.com/

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN