Yaralar Sarılıyor Çalışmalar Hızla Devam Ediyor

Ak Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın net konuştu' Yeni Çarşı Kısa Sürede Tamamlanacak'

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Yeni çarşı çalışmalarının 8-9 gibi bir süre içerisinde tamamlanacağını söyledi.

        AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Malatya Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram ile İsmetiye, Kavaklıbağ, Niyazi Mahalle Muhtarlarını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. 

“YARALAR SARILIYOR ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR”

        6 Şubat depremlerinin ortaya çıkardığı büyük yıkıma dikkat çeken AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, “ Devletimizin gücü ve Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu sayesinde yaralarımız sarılıyor, çalışmalar hızla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 6-7 ay gibi bir sürede tamamlanan 6 bin 140 kalıcı konutun kuraları çekildi. Şuan da 20 bin civarında konutun inşaatı ise devam ediyor. Tek bir vatandaşımızın konteyner kentler ve çarşıda kalmayıncaya kadar durmayacağız. İnşallah hep birlikte depremin yaralarını sararak Malatya’mızı ayağa kaldıracağız” diye konuştu.

        Battalgazi Belediye Başkan Adayı Taşkın, göreve gelmeleri halinde ortak akıl ve istişare kültürüyle hareket ederek, yol haritalarını belirleyeceklerini kaydederken, Malatya Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram ile İsmetiye, Kavaklıbağ, Niyazi Mahalle Muhtarları ziyaretten dolayı Taşkın’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
 

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN