Vali Ünlüer Ve Başkan Güngör KSÜ'de Ziyaret Ve İncelemelerde Bulundu

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör Vali Mükerrem Ünlüer ve İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ile KSÜ Avşar Kampüsü'nü ziyaret ederek alanda yürütülen ve planlanan çalışmalara ilişkin Rektör Prof. Dr. Alptekin Yasım'dan bilgiler aldı.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Vali Mükerrem Ünlüer ile birlikte Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Kampüsü’nde +1 Sokağı, Dayanışma Obası ve KYK inşaat alanında bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’ın da yer aldığı programda Ünlüer ve Güngör, alanda yürütülen ve planlanan çalışmalara ilişkin Rektör Prof. Dr. Alptekin Yasım’dan bilgiler aldı. Eğitim öğretimin sürdüğü fakülteleri de ziyaret ederek öğrencilerle bir araya gelen heyet, başarı dileklerini iletti.

Üniversitemizin Ulaşımını İyileştiriyoruz
Ziyaretlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer, Rektörümüz ve Emniyet Müdürümüzle birlikte KSÜ kampüs alanında bulunan +1 Sokağı, Dayanışma Obası, KYK yurt inşaat alanı ve diğer alanlarda incelemelerde bulunduk. Hemşehrilerimizle sohbet ettik, fakültelerimizde öğrencilerimizle bir araya geldik. Kampüse kazandırılan yeni fakültelere ulaşım sağlayan arterde başlattığımız asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi olarak yeni fakültelerimizin ulaşımını iyileştiriyoruz” cümlelerini kaydetti.
 

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN