Vali Ersin Yazıcı Malatya İl Müftüsü Şahin Yıldırım İçin Düzenlenen Veda Yemeğine Katıldı

Vali Ersin Yazıcı Çorum'a İl Müftüsü olarak atanan İl Müftüsü Şahin Yıldırım için Havuzbaşı Restorantta düzenlenen veda yemeğine katıldı.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Valilik tarafından düzenlenen yemek programına Vali Ersin Yazıcı’nın yanı sıra; 2.Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümg. Tuncay Altuğ, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Bentli, Baro Başkanı Av. Onur Demez, Vali Yardımcıları, Battalgazi Kaymakamı Erkan Savar, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Jandarma Komutanı J.Kd. Alb. Ercan Altın ve kurum müdürleri katıldı.
Veda programında konuşan Vali Yazıcı; “İlimizin çok değerli Müftüsü Şahin Yıldırım’ın Çorum iline tayini çıkması münasebetiyle bugün bir araya geldik. Görev süresince, ilimize yaptığı hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür ediyorum. Yeni görev yerinin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, görevinde başarılar diliyorum.” dedi.  
Samimi bir ortamda geçen veda yemeğinde İl Müftüsü Şahin Yıldırım’a günün anısına yönelik Vali Yazıcı tarafından hediye takdim edildi. 
 Program, Vali Ersin Yazıcı’nın İl Müftüsü Yıldırım’a yeni görev yerinde başarılar dilemesi ve davetlilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.  

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN