Şarlak' Yerli ve Milli Markalar Üretmek Zorundayız'

ASKON Malatya Şube Başkanı Şarlak 'Boykot ettiğimiz her ürünün yerine mutlak suretle halkımızın yerini doldurabileceği ürünleri ülke olarak üretmemiz gerekmektedir.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

 Anadolu Aslanları İş Adamları (ASKON) Malatya Şube Başkanı Mustafa Şarlak, "Bebek demeden, kadın demeden, yaşlı genç ayrımı yapmadan okul, hastane bombalayarak insanlık suçu işleyen İsrail'e vatandaşlarımız en büyük darbeyi İsrail ürünlerine yapacakları boykot ile zarar verebilirler" dedi.

        Başkan Şarlak “ASKON olarak bizler 10 bini aşkın kurumsal üyemiz, 2 milyon istihdamla tüm Türkiye’deki şubelerimizle birlikte hareket ediyor ve İsrail’e ve onu destekleyen tüm markaların ürünlerini boykot ediyoruz. Kimse ben tek başıma ne yapabilirim diye düşünmesin birlikten güç doğar biz 85 milyon birlikte hareket eder ve İsrail ürünlerine boykot uygularsak Filistin'de ki mazlumlara kurşun olmayız" şeklinde konuştu.

    Türkiye Yüzyılında üreten bir ülke olabilmemiz adına sadece İsrail ürünlerine boykot tatbikî yetmez diyen Başkan Şarlak "Boykot ettiğimiz her ürünün yerine mutlak suretle halkımızın yerini doldurabileceği ürünleri ülke olarak üretmemiz gerekmektedir. Bu nedenle Cumhuriyetin 100. yılında gelecek nesillere ekonomik açıdan güçlü bir Türkiye bırakmak adına üretimde öncü olmalı ve halkımızı yabancı ürünlere yönlendirmeme adına çalışmalıyız" dedi.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN