Sami Er: İşimiz Gücümüz Malatya Olacak

Türk Telekom yetkililerini ağırlayan AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er, geçmişte edindikleri bilgi ve birikim sayesinde iletişim ağlarının her alanda geniş olduğunu belirterek, 'İşimiz gücümüz Malatya olacak' dedi.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Türk Telekom Destek Hizmetleri ve Satınalma Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Beytur ve beraberindeki yetkililer AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er’i ziyaret ederek çıktığı bu yolda başarılar diledi. Burada konuşan Beytur, “Sami Bey'in adaylığının hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah başarılı olacaktır. Ama asıl başarısını seçimden sonra Malatya'ya yapacağı hizmetlerle göstereceğine inanıyorum. Bu açıdan Sami Bey tecrübesi, eğitimi, görüntüsüyle Malatya'ya değer katacak bir arkadaşımız. Bizler de hem bireysel hem kurumsal olarak Malatya'ya yapacağımız haberleşme altyapısı açısından her türlü desteği vereceğiz” dedi.

“Şehirleşme sürecini yeniden yaşayan Malatya’ya desteğimizi fazlasıyla vereceğiz”

Malatya'nın deprem sonrası çok ciddi altyapı ihtiyaçlarının olduğunu ve bunun da farkında olduklarını ifade eden Beytur, “Malatya, şehirleşmenin sürecini yeniden yaşanıyor, bunun vazgeçilmez bir parçası da haberleşme. Telekom olarak Malatya'ya bu desteği fazlasıyla vereceğiz. Tüm deprem bölgelerinde Türk Telekom olarak şu an konteyner kentlerde depremden itibaren hizmet veriyoruz. AFAD’a ve Kızılay’la projelerimiz var, bu alanda desteklerimiz devam ediyor, devam da edecek. Şu an zaten uzun bir süredir fiber optik alt yapı yapıyoruz. Haberleşmenin en son teknolojisini kullanıyoruz. Talep edilen en yüksek hızları verebiliyoruz, bu da şehre değer katacaktır. Şehirlerin ticaret hayatına, sanayi hayatına değer katacaktır. Aynı zamanda bireysel olarak insanların gelişmesinin de önünü açacaktır. Malatya'da da bu hizmetimizi vereceğiz” dedi.

“Malatya'mızın sorunlarına köklü çözüm getireceğiz”

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er ise Malatya'nın beklentisinin ne olduğuna dair bir saha çalışması yaptıklarını ve burada önceliğin deprem sonrası hizmetler olduğunu söyledi. Bunların başında elektrik kesintileri, internet sıkıntısı, su, kanalizasyon gibi sorunların çözüme kavuşturulması gerektiğini ifade eden Er, “En önemlisi telekomünikasyon iletişimi sorunu. Hakikaten her konteyner kentte karşılaştığımız bir sorundu bu. Çok kıymetli Mehmet Beytur, benim öğrencilikten beri arkadaşım. Sağ olsun bizi ziyarete geldiler, Telekom ekibiyle birlikte. Deprem bölgelerini ziyaret ediyorlar. Bu vesileyle de Malatya'mızın sorunlarına köklü çözüm getireceklerdir. Ben buna inanıyorum” şeklinde konuştu.
Belediyecilik ve TOKİ gibi kurumlardaki tecrübelerinin de verdiği artı ile geniş bağlantıları olduğuna değinen Sami Er, “Malatya için bir şey lazım olduğunda Ankara'da anında ulaşabileceğimiz bir networkumuz var. Bu da Malatya’mız için büyük bir artı olacaktır. Şimdi Telekom'a ilgili ben eminim ki bundan sonra da sırtımız yere gelmez. Mehmet Beytur ve ekip arkadaşlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Evet, işimiz gücümüz Malatya olacak” diye konuştu.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN