Özkan Yalım'dan Büyükerşen'e Ziyaret

CHP Uşak önceki dönem milletvekili ve CHP Uşak Belediye Başkan Adayı Özkan Yalım, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik nezaket ziyaretleri sürüyor.

Bu kapsamda Başkan Büyükerşen, Cumhuriyet Halk Partisi Uşak 25-26- 27. dönem milletvekili ve Uşak Belediye Başkan Adayı Özkan Yalım ile beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Misafirperverliği nedeniyle Büyükerşen’e teşekkür eden Yalım, başkan seçilmesi halinde Uşak’ta hayata geçirmek istediği tramvay projesi ve Karaağaç Göleti’ne Eskişehir’deki gibi oluşturacağı yapay plaj ile ilgili bilgilendirme yaptı.

Yalım, proje yapılacak alanları da yerinde görmek üzere Büyükerşen’i Uşak’a davet ederek, “Yılmaz Hoca belediyecilikte duayen bir isim ve hayata geçirdiği şehircilik projeleri tüm ülkeye örnek oluyor. Uşaklılar olarak şehrimize bekliyoruz.” dedi.

Büyükerşen de Yalım’ın siyasette tecrübeli bir isim olduğunu, Uşak’a belediyecilikte de çok büyük katkılar sunacağını ifade ederek, “En kısa zamanda Uşaklı komşularımızla buluşacağız. Nazik ziyaretiniz ve davetiniz için teşekkür ederim.” diye konuştu.

       Şehir ve ülke gündemiyle ilgili karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN