Mv. Fendoğlu'ndan MHP İl Başkanı Gök'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanlığına atanan Gökhan Gök'ü ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanlığına atanan Gökhan Gök’ü ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

      MHP’de 3 yıldan beri görevi sürdüren Mesut Samanlı’nın milletvekili aday adayı olmak için görevinden ayrılmasının ardından MHP İl Başkanlığına Gökhan Gök atanmıştı. 

 Milletvekili Fendoğlu, MHP İl binasına giderek burada MHP İl Başkanı Gökhan Gök'e başarılar dileyerek, partililerle bir araya geldi. 

      Fendoğlu, “Genel Başkanımız, Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi'nin takdirleri ile Malatya İl Başkanlığına atanan Gökhan Gök başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledik. Camiamıza ve Malatya’mıza hayırlı olsun.” dedi.

      MHP İl Başkanı Gökhan Gök, ziyaret için teşekkür ederek, birlik ve beraberlik içini de çalışmalara ara vermeden devam edileceğini söyledi. 

      Fendoğlu, Malatya Ülkü Ocaklarını da ziyaret ederek burada liseli öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti. Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı Orta Öğretim ve Üniversite Birimlerimi tarafından düzenlenen  “Millî Edebiyat ve Mehmet Akif Ersoy-Seyid Ahmet Arvasi ve Türk İslam Ülküsü” konulu semineri izleyen Fendoğlu, daha sonra gençlerden gelen sorulara yanıt verdi.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN