Malatya Tabip Odası Yönetiminden Başkan Evren'e Ziyaret

Malatya Tabipler Odası Başkanı M. Sezai Demirel ve Yönetim Kurulu üyeleri Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı, TESKOMB Bölge Başkan Vekili Ali Evren'i makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

 Malatya Tabipler Odası Başkanı M. Sezai Demirel ve Yönetim Kurulu üyeleri Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı, TESKOMB Bölge Başkan Vekili Ali Evren’i makamında ziyaret etti.

     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan konuşan Ali Evren” Öncelikle Tabipler Odası Malatya Şube Başkanı Uz. Dr. Mustafa Sezai Demirel ve yönetim kurulunun yapmış olduğu bu nazik ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum.

  Sağlık Çalışanlarımız zor şartlarda büyük özveri ve fedakarlıkla çalıştıklarını biliyoruz. Bizler her zaman sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu ilimizin ve Ülkemizin gelişmesi için her türlü sorunlarında elimizi taşın altına koymaya hazır olduğumuzu bilmelerini isterim. 

        Geçmiş dönemlerde Başhekimlik ve Malatya Sağlık İl Müdürlüğü gibi görevlerinde bulunan Sayın Başkan M. Sezai Demirel’in Malatya’ya büyük emeği ve hizmetleri oldu. İnanıyorum ki Malatya Tabip Odasında Yönetim kurulu ile birlikte daha güzel çalışmalara imza atacaklardır.” 

UZ. DR. DEMİREL” ALİ EVREN BAŞKANIMIZ MALATYA’MIZIN BİR DEĞERİDİR” 

        Malatya Tabip Odası Başkanı Uz. Dr. M. Sezai Demirel ise” Malatya Esnaf camiasını sadece değil tüm Malatyalıların Ağabeyi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Sayın Ali Evren’i yönetim kurulu arkadaşlarımızla ziyaret ederek sıcak çay eşliğinde istişare ettik. 

       Yıllardır Esnaf Camiasının sesi olan, hizmetleriyle Malatya’da takdir kazanan Malatya’nın önemli değerlerinden Ali Evren Başkanımız her daim Sağlık çalışanlarımızın da yanında olmuş bir isim. Bizlere yakın ilgisi ve güzel sohbetinden dolayı Ali Evren Başkanıma Şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.” 

         Ziyarette ayrıca Malatya Tabipler Odası tarafından başatılı çalışmalarından dolayı Başkan Ali Evren'e Plaket verildi.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN