Malatya, Malatya olalı böyle pahalılık, böyle fırsatçılık ve böyle kolpacılık görmedi.

Malatya Tarım Platformu Başkanı İhsan Akın, 6 Şubat depremleri sonrasında Malatya'da yaşanılanlara tepki göstererek, 'Malatya, Malatya olalı böyle açgözlülük, böyle bencillik ve böyle istişaresizlik görmedi.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Malatya, Malatya olalı böyle tepkisizlik, böyle vurdumduymazlık ve böyle bana değmeyen yılan bin yaşasınlık görmedi” dedi.

Bir binanın enkaz fotoğrafını sosyal medyasında yayınlayan Malatya Tarım Platformu Başkanı İhsan Akın, şu ifadeleri kaydetti, “Malatya, Malatya olalı böyle eziyet, böyle sıkıntı ve böyle boşluk görmedi. Malatya, Malatya olalı böyle liyakatsizlik, böyle beceriksizlik ve böyle tas kayıplılık görmedi. Malatya Malatya olalı böyle düzensizlik, böyle iş bilmezlik ve böyle tedbirsizlik görmedi. Malatya, Malatya olalı böyle pahalılık, böyle fırsatçılık ve böyle kolpacılık görmedi. Malatya, Malatya olalı böyle adaletsizlik, böyle kirlilik ve böyle tüccarlık görmedi. Malatya, Malatya olalı böyle kuralsızlık, böyle dikkatsizlik ve böyle insaniyetsizlik görmedi. Malatya, Malatya olalı böyle açgözlülük, böyle bencillik ve böyle istişaresizlik görmedi. Malatya, Malatya olalı böyle tepkisizlik, böyle vurdumduymazlık ve böyle bana değmeyen yılan bin yaşasınlık görmedi”.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN