Malatya İtfaiyesi depremde canla başla, fedakarca gayret gösterdi

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, İtfaiye Haftası nedeniyle Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesini ziyaret ederek, 6 Şubat depremlerinde enkazlar da yapmış oldukları kurtarma çalışmalarından dolayı bir kez daha tebriklerini iletti.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, İtfaiye Haftası nedeniyle Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesini ziyaret ederek, 6 Şubat depremlerinde enkazlar da yapmış oldukları kurtarma çalışmalarından dolayı bir kez daha tebriklerini iletti.

       MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Mustafa Katipoğlu ve itfaiye personelinin İtfaiye haftasını tebrik etti.

 Fendoğlu, “6 Şubat depreminde canla başla, fedakarca gayret gösteren, enkaz altında kalan vatandaşlarımıza umut olan Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığımızın her biri birbirinden değerli İtfaiye personellerimizi ve Daire Başkanımız Mustafa Katipoğlu'nu İtfaiye Haftası nedeniyle tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN