Malatya Heyeti Bakan Özhaseki ile Bir Araya Geldi

Başkan Gürkan' Malatya'mızı yeniden ayağa kaldırmak ve yaşanabilir bir kent haline getirme hususunda kararlıyız ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz.'

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Malatya Heyeti deprem sonrası gelinen nokta ve Malatya’nın ayağa kaldırılması konusunu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki ile ele aldı.

          Ziyarette bulunan heyette Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Önceki Bakan Malatya Milletvekili, MKYK Üyesi Bülent Tüfenkçi, AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, Battalgazi belediye başkanı Osman Güder, Yeşilyurt  belediye başkanı Mehmet Çınar, Doğanşehir belediye başkanı Durali Zelyurt ve Akçadağ belediye başkanı yer aldı.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,  görüşme ile ilgili şunları söyledi: “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki’yi ziyaret ederek şehrimizin imarı ve ihyası için yapılan çalışmalarla alakalı istişarelerde bulunduk. 

          Malatya’mızı yeniden ayağa kaldırmak ve yaşanabilir bir kent haline getirme hususunda kararlıyız ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz.”

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN