Mahmut Boyraz'dan MGC'ye Ziyaret

14 Mayıs'ta yapılacak olan genel seçimlerde AK Parti'den aday adayı olan Mahmut Boyraz, Malatya Gazeteciler Cemiyeti (MGC)'ye ziyaret gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Malatya’da işadamı ve AK Parti Malatya il teşkilatında medya ve tanıtımdan sorumlu başkanlık görevini yürüten Mahmut Boyraz, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan genel seçimler için AK Parti’den aday adayı olduğunu açıklayarak seçim çalışmaları startını verdi. Bu anlamda Boyraz, ziyaretleri kapsamında MGC’ye ziyaret gerçekleştirdi. Boyraz’ı MGC başkanı Vahap Güner ile yönetim kurulu üyeleri karşıladı. 
Ziyaret için teşekkürlerini ileten MGC Başkanı Vahap Güner; “İl başkan yardımcısı Mahmut Boyraz, Mayıs ayında yapılacak olan seçimler için aday adaylığını açıklamış ve bu anlamda cemiyetimizi ziyaret etmiştir. Kendisine ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Mahmut Boyraz arkadaşımız, dostumuz, aynı zamanda Malatya’da istihdam yaratan, Akçadağ bölgesi başta olmak üzere Malatya’da faaliyetleri olan, ayrıca siyasette de bulunan genç bir arkadaşımız. Aday adalık sürecinde kendisine başarılar diliyoruz.” İfadelerinde bulundu. 
 “PROJELERİMİZ VAR” 
Aday adaylığı, adaylığı ve sonrasında milletvekilliği için yola çıkan Mahmut Boyraz, Malatya’nın ekonomisini, sanayisini daha ilerilere taşımak adına projelerimiz var diyerek şunları söyledi;  “MGC ziyaretimiz ile güne devam ediyoruz. Vefat eden hemşerim Haydar Karaduman Amcama öncelikle Allah’tan Rahmet diliyorum. Bizleri karşılamanızdan dolayı da teşekkür ediyorum. 2023 seçimleri var önümüzde, bende bildiğiniz üzere AK Parti teşkilatlarında uzun süre görev yaptım. Son 5 yıldır da tanıtım ve medya başkanlığı yapıyorum. Bu görevlimle basında bulunan emektarlarımız ile mesai harcıyoruz. Sağ olsunlar her defasında bizlere yardımcı ve destek oldular. Biz basımızın sorunlarını biliyoruz. İnşallah Malatya milletvekili olursak bu sorunlara çözüm bulabilecek kişilerden birisi olduğumu düşünüyorum. Malatya’mızın basın harici diğer sorunlarının da sizlere vakıf olduğunu biliyoruz. İnşallah milletvekili olursak bu sorunlarla ilgili sizlerin de istişareleri ve katkı vermenizle beraber gerekenleri yapmayı planlıyoruz. Ben Bildiğiniz üzere Malatya’da esnaflık yapıyorum. Sanayiciyim ve Malatya’da halkla iç içe olan bir yapıdayım. Bu süreçte aday adalığı için çalışmalarımıza başladık. Her kesimden ciddi şekilde destek görüyoruz. Süreç içerisinde sizlerin de desteklerini bekliyorum. İnşallah seçildiğimiz zaman genç bir kardeşiniz olarak Malatya’mızın ticareti, sanayisi, kayısımızın sorunları, gençlerimizin sorunları ile ilgili projelerimiz var. Sizlerin de destekleri ile beraber bu projelerimizi uygulayacağız”

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN