KONYAGİAD Başkanı Korkmaz: Konya'nın İkinci 500'deki Başarısı Gurur Verici

Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) Başkanı Sn. Gülvezir Korkmaz, Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine giren Konya firmalarını tebrik etti.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Korkmaz, yaptığı açıklamada, "Konya'mızın sanayileşmesinde önemli rol oynayan firmalarımızın, Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer alması bizleri gururlandırdı. Bu başarı, Konya'mızın güçlü sanayi altyapısının bir göstergesidir. Firmalarımızı bu başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Korkmaz, "Konya, Türkiye'nin önemli sanayi şehirlerinden biridir. Her geçen gün artan sanayi üretimiyle Türkiye'nin en önemli sanayi kentlerinden biri olmaya devam ediyor. Şehrimizde faaliyet gösteren firmalarımız, ürettikleri katma değerle ülkemizin ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine giren firmalarımız, Konya'mızın sanayileşmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu firmalarımız, üretim, istihdam ve ihracat alanındaki başarılarıyla şehrimizin ekonomik gelişimine büyük katkılar sağlamaktadır. İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer alan 18 Konya firması, ilimizin bu alandaki başarısını bir kez daha gösterdi. Bu firmalarımızın başarısı, Konya'nın genç iş insanlarını da motive ediyor. Bizler de genç iş insanları olarak, Konya'mızı daha da ileriye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.” diye konuştu.

Korkmaz, “Firmalarımızı, bu başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Konya'mızın sanayileşmesine katkı sağlayan tüm firmalarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN