Gürsoy Halkımız, 2001 Krizinden Daha Zor Günler Geçiriyor

Seçim kampanyası kapsamında, CHP'nin Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Alper Gürsoy, şehirlerarası otobüs terminali MAŞTİ'deki esnafı ziyaret etti.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

MAŞTİ'deki esnaflar, “Gürsoy'a en çok yakıt fiyatlarının artışından ve genel olarak yükselen maliyetlerden şikayet ettiler”. Ziyaret sırasında, esnafın ekonomik zorluklarını ve yaşadıkları sıkıntıları dinleyen Gürsoy, Malatya'daki sorunların çözümü için projelerinden bahsetti.
CHP Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Alper Gürsoy,” vatandaşlarımızın ekonomik olarak 2001 yılındaki krizden daha zor günler yaşadığını belirtti. Gürsoy, seçim kampanyası kapsamında yaptığı açıklamada, halkın artan maliyetler, yüksek yakıt fiyatları ve geçim sıkıntısı gibi sorunlarla karşı karşıya olduğunu ifade etti. Gürsoy, bu zorluklarla başa çıkmak için çok ciddi projelerinin olduğunu vurgulayarak, Malatya'nın ekonomik durumunu iyileştirmek ve vatandaşların refahını artırmak için kararlılıkla çalışacaklarını belirtti. Gürsoy ve ekibi, ekonomik istikrarı sağlamak, işsizliği azaltmak ve esnafın desteklenmesini sağlamak için kapsamlı plan ve projeler üzerinde çalışıyor. Malatya’da halkın yaşadığı zorlukları azaltmak ve şehri daha yaşanabilir hale getirmek için Alper Gürsoy ve ekibi, her zaman vatandaşların yanında olacaklarını taahhüt ediyor.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN