Gündoğdu'nun Dönüşümü İnşaat Firmalarına Tanıtılacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin Gündoğdu-1 Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. Etabı ve Gündoğdu-2 Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi B Etabı 'Kat Karşılığı Yapım İşi İhaleleri'nin lansman toplantısı 14 Mayıs Salı günü yapılacak.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Geleceği planlı ve dirençli bir Eskişehir için çalışmalarını sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Gündoğdu mahallesindeki büyük dönüşümü başlatıyor.
Bu kapsamda uzlaşma görüşmeleri başta olmak üzere tüm iş ve işlemler tamamlanarak uygulama aşamasına gelinen Gündoğdu-2 Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi B Etabının kat karşılığı yapım ihalesi 5 Haziran 2024, Gündoğdu-1 Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. Etabının kat karşılığı yapım işi ihalesi ise 12 Haziran 2024 tarihinde gerçekleştirilecek.
Yapılacak proje ve ihalelerle ilgili inşaat sektörü firmalarına yönelik lansman toplantısı 14 Mayıs Salı günü saat 14.00’te Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılacak.
Toplantıya katılmak isteyen firmalar kayıt ve bilgi için Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Dairesi Başkanlığı’nın 0222 211 55 00 / 1419-1420-1422 numaralı hatlarından yetkililere ulaşabilecekler.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN