Gevrek' Malatya'ya Sevdamız Var. Bizim Aldığımız Karar Geçerlidir'

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve Yönetim Kurulu basın mensuplarıyla Möwenpıck Hotel'de bir araya geldi.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

  Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve Yönetim Kurulu basın mensuplarıyla Möwenpıck Hotel’de kahvaltıda bir araya geldi.

          Başkan Adil Gvrek gündeme dair öneml, açıklamalarda bulunurken eski yönetime itibar edilmemesi, gerçek yönetimin kendileri olduğunu, bunu da” İmza yetkisi bu yönetimdedir. TFF, UEFA, FIFA kongreyi tasdik etti. Bizim aldığımız karar geçerlidir” diye belirtti.

 Malatya’da basın mensuplarıyla bir araya gelen Adil Gevrek şunları söyledi:” Yenimalatyaspor’u ayağa kaldırmalıyız. Malatya’ya sevdamız var. bu dönem öyle bir dönem ki elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Malatya’da herkesle birlikte takımı özlenen günlere getiririz.

       Başarı, hata, eksik ve artı olur. 8 yıl başkanlık yaptık, birlikte büyük başarılara imza attık. Zaman, zaman inişler oldu. Onu tekrar ayağa kaldırmak lazım.  Yeni arkadaşlar gelsin diye göreve talip olmadık ama maalesef keşke dediğimiz gibi olsaydı. 

        Keşke bize ihtiyaç olmasaydı. Biz inanıyoruz, yeni malatyaspor’u eski günlerine getiririz. Mevcut tesisin yüzde 75’ini ve sahaları kulüp yaptı. Bunlar hep eserdir ama görülmedi. iniş olunca başarılar futbolda bunlar görülmüyor. Düşme olur ama önemli olan kalkmasını bilmektir. bugün inandığımız için buradayız.

        Kongre yapıldı. İptal edilmeye çalışıldı. Sonrasına usule uygun olmadığı söylendi. Yapılan kongre hukuka uygundur. İmza yetkisi bu yönetimdedir. TFF, UEFA, FIFA kongreyi tasdik etti. Bizim aldığımız karar geçerlidir. Asla diğerlerine itibar etmeyin. Yenimalatyaspor’un itibarını zedeliyor.” 

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN