Geçit Bu Şehirde Bir Daha Tabutlar Çıkmasına Müsaade Etmeyeceğiz

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, Koyunoğlu Mahalle Sakinleriyle Buluştu.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

  6 Şubat’ta yaşanan asrın felaketinin ardından alınması gereken tüm dersleri çıkardıklarına dikkat çeken AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, “Bir daha bu şehrimizin binalarında tabutlar çıkmasına müsaade etmeyeceğiz. Yatay mimariyi esas alıp, kentimizi depreme dirençli hale getireceğiz” dedi.

        AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Geçit, beraberindeki AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı ile birlikte Koyunoğlu Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla tek tek tokalaşarak sohbet eden Geçit, mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi. Sorunların çözümü noktasında insanı merkeze alan hizmet anlayışıyla çalışacaklarını vurgulayan Geçit, Yeşilyurt’un her bir tarafına daha kaliteli ve daha iyi hizmet götürebilmek için gayretle çalıştıkları sözünü verdi. 

YAYLACI: “TÜRKİYE 100 YILI ADAYLARINI OYLAYACAĞIZ”

        31 Mart yerel seçimlerinde Malatya’nın gelecek 100 yılını imar ve inşa edecek adayların oylanacağını söyleyen AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı, “Halkımız sevdiği, istediği ve alanında donanımlı başarılı bir ekiple karşınızdayız. Bu seçimdeki adaylarımız yapacakları imar çalışmalarıyla bizim çocuklarımızın, torunlarımızın nasıl bir şehirde yaşayacağını belirleyecekler. Allah onlardan razı olsun.

         Malatya’nın yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim Prof.Dr. ilhan Geçit’e vereceğimiz büyük destek ile Yeşilyurt’umuzu yeniden inşa ve ihya edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da AK Parti belediyeciliğine tam destek vereceğinize inanıyorum” diye konuştu.

GEÇİT: “YAPACAĞIMIZ HER ŞEYİN ODAĞINDA İNSAN VAR”

         6 Şubatta yaşanan depremin ardından Malatya’nın büyük bir enkaz altında kaldığını ve bundan büyük dersler çıkardıklarını söyleyen AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, “Malatya’mız 6 Şubat’ın büyük bir enkazın altında kaldı. Bu şehri ayağa kaldırmak emek ve sabır istiyor. Bizde o emeği ortaya koyacak enerji var. Hükümetimizin ve halkımızın desteği ile göreve gelmemiz durumunda Malatya’mızı kısa süre içerisinde ayağa kaldıracağız.

         İnsanlarımızı mutlu yaşatmak için elimizden gelenin fazlasını yapmak zorundayız, yapacağız da. Bu noktada birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor. Belediyecilik sadece imar alanı değildir, çok geniş bir alanı kapsar. Kültür, tarih belediyeciliği, sosyal ve çevre dostu belediyecilik. Temiz ve yaşanılabilir bir çevre, temiz su kaynağı, engellilere yönelik projelerin geliştirilmesi, evde yaşlı bakım desteğinin verilmesi, madde bağımlısı gençlere yönelik çözüm ortağı olacak paydaşlarla ortak projeler geliştirmek gerekiyor.

         Mimari olarak bu kent için biz yatay mimariyi esas alacağız bir yapı okulu kuracağız. Bir daha o binalarda tabutlar çıkmasına müsaade etmeyeceğiz. Yapacağımız her şeyin odağında insan var. Biz, 6 Şubat’tan alınması gereken tüm dersimizi aldık” dedi.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN