Algılarla Malatya'yı Ve Siyaseti Yönetmeye Kimsenin Gücü Yetmez

Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, 'Algılarla Malatya'yı ve siyaseti yönetmeye kimsenin gücü yetmez.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Bu devlet sosyal medyada, görsel medyada kurulmadı, algılarla da kimse başkan seçilemez. Bizim ülkücüler olarak. Milliyetçi Hareketin mensupları olarak, bizim kutup yıldızımız MHP Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’dir, O’nun baktığı yöne bakarız., O’nun gittiği yoldan gideriz.” dedi.

MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu, “Buruk da olsa, bir bayramı daha idrak ediyoruz. Rabbim bir daha böyle felaketler yaşatmasın. Depremin üzerinden 13 ay geçti. Biz ülke olarak 11 şehri ayağa kaldırdık. Eksiklikleri ile yetersizlikleri ile ve vatandaşlarımızın taleplerine elimizden gelen tüm gayreti gösterdik. Devletimiz ve hükümetimiz, özelliklede 4 ilde vatandaşımızın can ve mal ehemmiyetini, gıda ulaşımını, barınma sorununu büyük ölçüde çözdü. Bu yeter mi, yetmez. Vatandaşımızım kalıcı konutlarına geçmesi için  büyük bir kısmını bu yazın sonuna doğru çözmüş olacağız. Önemli olan can sağlığıdır. Mal yerine gelir, maddi anlamdaki kayıplar zaman içinde hepsi yerine geliyor.” dedi.

MHP’deki Bayramlaşma törenine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er ve Yeşilyurt Belediye Başkanı İlhan Geçit’e teşekkür eden Fendoğlu, “Malatyalı seçimin hakkını vermiştir.  Büyükşehir Belediye Başkanımız Sami Er ve diğer ilçe adaylarımızın isimleri belli olduktan sonra bizim aklımızda hiçbir şüphe yoktu. Algılarla Malatya’yı ve siyaseti yönetmeye kimsenin gücü yetmez. Bu devlet sosyal medyada, görsel medyada kurulmadı, algılarla da kimse başkan seçilemez. Bizim ülkücüler olarak. Milliyetçi Hareketin mensupları olarak, bizim kutup yıldızımız MHP Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’dir, O’nun baktığı yöne bakarız, O’nun gittiği yoldan gideriz. Adaylık sürecinde, aday belirlemede herkesin bir tercihi vardı. Ama aday belli olduktan sonra MHP’nin tarağı belli olmuştur, Cumhur İttifakının adayı sayın Sami Er olmuştur, İlhan Geçit olmuştur, Bayram Taşkın olmuştur,  Onun ötesindeki tüm konuşmalar bizi bağlamaz. Ülkücülük MHP’de olur, burada olmayanların sözleri ve beyanatları ise MHP’yi ve ülkücüleri bağlamaz. Bunun altını özellikle çiziyorum. Malatya’mızı yeniden ayağa kaldırmak için belediye başkanlarımızın yanındayız.” İfadelerini kaydetti.

Fendoğlu, “Bizlere bu vatanı emanet eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlık ve sıhhat diliyor, şükranlarımı sunuyorum. Gazze’de mücadele eden kardeşlerimize zafer diliyorum.” dedi.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN