Varank Haberleri

Varank Haberleri

Büyükkılıç Türkiye Yüzyılı Sanayinin Yüzyılı Olacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ticaretin ve sanayinin merkezi olan Kayseri’de Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ağırladıklarını, kentte sanayi alanında birbirinden önemli yatırımları hizmete açtıklarını ifade etti.

Bakan Varank Başkan Büyükkılıç’ı Ziyaret Etti

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti.

Bakan Varank: Bu Kadar Yazılımcı Yurt Dışına Gitmiş Değil!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Son bir yılda 30 bin yazılımcı ülkeden gitti" ifadesinin doğru olmadığını belirterek, "Bu, altı boş bir rakam. Bu kadar yazılımcı yurt dışına gitmiş değil." dedi.

Büyükşehir Belediyesi İle Havelsan Arasında Akıllı Kamera Protokolü İmzalandı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Hava Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (HAVELSAN) arasında Akıllı Şehirler Veri ve Koordinasyon Merkezi’nde (Gezegen Evi) Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla akıllı kamera protokolü imzalandı.

Bakan Varank Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Başkan Şahin, Bakan Varank’a Fahri Hemşerilik Payesi Ve Berat’ını Verdi

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, sanayi ve teknoloji şehri Gaziantep’e verdiği destek ve katkılardan dolayı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a, Fahri Hemşerilik Payesi ve Berat’ını kendi elleriyle verdi.

Bakan Varank Ve Başkan Şahin Kadın Çiftçilerle Sebze Hasadına Katıldı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Gastronomi ve Tarımsal Eğitim Merkezi’nin resmi açılış töreni Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla düzenlendi.

Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Varank’tan Büyükşehir’e Ziyaret

Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Varank’tan Büyükşehir’e Ziyaret

Bakan Varank'tan Barış Pınarı Harekatı açıklaması

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Barış Pınarı Harekatı'nın daha önceki harekatlarda olduğu gibi sivillere zarar vermemek adına cerrah hassasiyetinde yürütüleceğini söyledi.