Battalgazi Başkan Aday Adayı Okyay'dan HİZMET-İş'e ziyaret

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan aday adayı Latif Okyay, sivil toplu kuruluşu ziyaretleri kapsamında Hizmet-İş Sendikası Başkanı Mustafa Sengir'i ziyaret etti.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Battalgazi için yola çıktıklarını belirten İnşaat Mühendisi Latif Okyay, bu süreçte sivil toplum kuruluşları ile birebir istişareye önem verdiklerini söyledi. Bu kapsamda bugünde Hizmet-İş Sendikası’nı ziyaret ettiklerini belirten Okyay, “Mustafa başkanımıza ve ekibine bizim bu sıcak karşılamalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizler Malatya’mızın içinde bulunduğu bu sıkıntılı süreçte, inşallah bu görev bizlere tevdi edilirse hep beraber elimizi taşın altına koyarak canla başla çalışacağımızı ifade etmek istiyorum. Tüm paydaşlarımız ile birlikte inşallah başarılı işlere imza atacağız. Biz buna inanıyoruz. Sizlere de bu süreçte bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Sendikamız da yeni bir sürece girdi,  kendilerine de hem hayırlı olsun diyorum hem de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. 

Hizmet-İş Malatya Şube Başkanı Mustafa Sengir ise Okyay’a çıktığı bu yolda başarılar dileyerek, “Kıymetli başkan aday adayımız Latif Başkanımızı misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. Rabbim hayırlı uğurlu etsin, inşallah başarılarının devamını diliyoruz” diye konuştu. 

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN