Başkan Gürkan'dan MHP İl Başkanı Gök'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, geçtiğimiz günlerde güven tazeleyerek Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanlığı'na yeniden seçilen Gökhan Gök'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Ziyarette konuşan MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, Büyükşehir Belediyesi’nin özellikle deprem döneminde yapmış olduğu başarılı çalışmalarına ve üstün gayretlerine şahit olduklarını söyledi. MHP İl Başkanı Gök, “Çalışmalarınızdan dolayı özellikle deprem sürecinde bizlerin göz önünde cereyan eden hem vatandaşların barınma noktasında hem de gıda noktasında ve yaşamsal anlamda tüm ihtiyaçların karşılanması noktasında üstün gayretlerinize şahidiz. Sizleri yakinen takip ediyoruz. Bazen biliyoruz ki dışarıdan gelen art niyetli insanların salvolarına şahitlik ediyoruz. Ama biz biliyoruz ki meyve veren ağaç taşlanır. Meyvesiz ağaca kimse taş atmaz. Yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Vakti ve zamanı geldiğinde milletimizin kantarı belindedir. Herkesin ayarını tartarak verir. O güne kadar her zaman Cumhur İttifakı olarak yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan , “MHP Malatya il kongresinde Gökhan Gök Başkanımız tekrar güven tazeleyerek, MHP İl Başkanımız oldu. Cumhur İttifakı olarak MHP teşkilatının gerek il başkanı olsun, gerek ilçe başkanlıkları yönetim kurulları gerek milletvekilleri olsun hakikaten bir uyum içerisindeyiz. Bu birlikteliğimizi Allah daim etsin. MHP milli yerli duruşu itibariyle milletimizin sigortası ve güvencesi olmuştur. Gökhan Başkanımızın dediği gibi negatif enerji yüklemek isteyen, insanlar içerisine zihniyet bozgunluğu yaratmak isteyen kişilere güzel bir cevap verdi. Biz 6 Şubat’tan beri bu şehrin ayağa kaldırılması noktasında, vatandaşların ihtiyaç ve isteklerinin giderilmesi noktasında Büyükşehir Belediyesi olarak yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İnşallah bu çalışmalarımız da önümüzdeki dönem içerisinde Cumhur İttifakımızla birlikte MHP’nin değerli kadrolarıyla birlikte şehrimizi mazisine layık istikbale hazırlama noktasında ve şehrimizin eski günlerine dönmesi noktasında, şehrimizin ayağa kaldırılmasıyla gidenlerin tekrar şehrimize dönerek, demografik yapının, sosyolojik yapının güçlü bir yapı hüviyetine büründürülmesi noktasında el ele verip, birlikte çalışacağız” şeklinde konuştu. 
 

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN