Başkan Güngör Esnafımız Binevler'deki Çalışmalardan Memnun

Alparslan Türkeş Bulvarı'nda faaliyet gösteren esnafları ziyaret eden Başkan Güngör, 'Esnafımızın Binevler bölgesinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan duyduğu memnuniyete şahit olduk. Hamdolsun bu da bizi son derece mutlu etti' dedi.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, geçtiğimiz gün Binevler bölgesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinde karşılaştığı ve bir gününe eşlik etmesi sözünü verdiği Fatma Nur ile Alparslan Türkeş Bulvarı’nda faaliyetlerini sürdüren esnafları ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerinin de yer aldığı ziyarette esnaflarla sohbet eden ve bölgede yürütülen alt ve üstyapı çalışmalarına ilişkin fikirlerini alan Başkan Hayrettin Güngör, arkadaşlarıyla birlikte doğum gününü kutlayan 17 yaşındaki Yeliz’in de yeni yaşını tebrik etti.

Esnafımızın Fikirlerini Aldık

Ziyaretler sonrası değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Dün esnaf ziyaretinde tanıştığımız Fatma Nur kızımız bir günümüze eşlik etmek istemişti. Bugün birlikte Alparslan Türkeş Bulvarı’nda esnaflarımızı ziyaret ettik, bölgede gerçekleştirdiğimiz çalışmalara ilişkin görüşlerini aldık. Hamdolsun esnafımızın çalışmalardan duyduğu memnuiyete şahit olduk. Bu da bizi son derece mutlu etti. Ziyaretimiz esnasında Yeliz kardeşimizin 17. yaş gününde arkadaşlarıyla kutladığı doğum gününe bizler de dâhil olduk. Yeliz kızımıza; sağlıklı, huzurlu, sevdikleriyle birlikte nice hayırlı yaşlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN