Başkan Güngör: Büyük Bir Aileyiz

Şehir merkezinde bir dizi ev ziyareti gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 'Hamdolsun her zamanki gibi büyük bir hüsnü kabul, güler yüz ve samimi sohbetle karşılandık.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Bugün haneleri ve gönüllerini bize açan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Şehrin çeşitli bölgelerinde ev ziyaretlerini sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Hayrettin Güngör, eşi Leyla Güngör ile birlikte Onikişubat Necip Fazıl Mahallesi’nde bir dizi ev ziyareti gerçekleştirdi. Gün boyu birçok aileyi ziyaret eden Güngör, hane halkının taleplerini dinlerken çocuklarla da yakından ilgilendi. Hediyelerle çocukların yüzünü güldüren Başkan Hayrettin Güngör, nazik misafirperverlikleri için tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Hanelerini ve Gönüllerini Bizlere Açtılar
Ziyaretlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Hemşehrilerimizi hanelerinde ziyaret ederek taleplerini dinlemeye ve istişarelerde bulunmaya gayret ediyoruz. Bugün de hemşehrilerimizin evlerine misafir olduk. Hamdolsun her zamanki gibi büyük bir hüsnü kabul, güler yüz ve samimi sohbetle karşılandık. Gerek ev ziyareti gerekse de çeşitli programlarda hemşehrilerimizle sık sık bir araya geliyoruz. Daima biriz, birlikteyiz. Kahramanmaraş, çok büyük bir aile. Bugün haneleri ve gönüllerini bize açan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
 

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN