Başkan Görgel: Kahraman Şehrimiz İçin Aşkla Çalışacağız

Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, personellere gönderdiği mesajda 'Büyükşehir Belediyesi Ailesi olarak kahraman şehrimizi yeniden imar, inşa ve ihya edeceğiz.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

Her şeyin en güzeline ve en iyisine layık olan kahraman şehrimiz için aşkla çalışacağız” dedi.

Vatandaşların teveccühüyle Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen ve mazbatasını alarak göreve başlayan Fırat Görgel, ilk mesai gününde personellerle bir araya geldi. Gerçekleşen ziyaretlerden önce de Başkan Fırat Görgel’in imzasıyla tüm çalışanlara birliktelik mesajı ve yeni dönem hedeflerinin yar aldığı kartlar dağıtıldı. Tüm çalışanların ismine özel hazırlanan kartlarda, “Biz, yeryüzünün bugüne kadar görmüş olduğu en büyük iki depremin merkez üssü olan bir şehiriz. Yaralarımızı daha hızlı sarmak, geleceğe umutla bakmak ve ortak paydamız olan Kahramanmaraş’ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ailesi olarak bu kadim şehre kendimizi vakfedeceğiz” ifadelerine yer verildi.

“Biz, Büyükşehir Belediyesi Ailesiyiz”
Mesajın devamında, “Tüm hemşehrilerimizin olduğu gibi siz değerli mesai arkadaşlarımın da derdi derdim, sevinci sevincimdir. Bu anlayışla aile olmanın gerektirdiği her şeyi yerine getirecek, bununla beraber Büyükşehir Belediyesi Ailesi olarak kahraman şehrimizi yeniden imar, inşa ve ihya edeceğiz. Her şeyin en güzeline ve en iyisine layık olan kahraman şehrimiz için aşkla çalışacağız. Çıktığımız bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun” cümleleri yer aldı.
 

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN