AK Parti Milletvekillerinden Ziyaret

28. Dönem Ak Parti Malatya Milletvekilleri Mazbatalarını Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda Aldılar

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

  AK Partili Milletvekillerine hayırlı olsun temennilerinden bulunan Başkan Gürkan, “Bugün saat 16.00’da AK Parti Milletvekillerimizin mazbata törenini gerçekleştirdik ve kendilerini belediyenizde ağırlıyoruz. Ben milletvekillerimize 28. Yasama Döneminde başarılı hizmetler yapmalarını temenni ediyorum. 

          Şimdiye kadar milletvekillerimiz Malatya’da birlik ve beraberlik içerisinde Malatya’ya hizmet etme noktasında söz konusu Malatya olduğunda çalışmalarında büyük bir irada kararlığı gösterdiler. İnşallah 28. Dönem Milletvekilliğinde de hem ülkemize yapacakları hizmetler açısından hem de Malatya’mıza yapacakları hizmetler açısından büyük gayret ve çaba göstereceklerine inanıyorum. Ben tekrar mazbatalarının ve milletvekilliği görevlerinin başta kendilerine, ailelerine, Malatya’mıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. 

 Malatya’nın yaralarının sarılması noktasında çalışmaları yürüttüklerini belirten AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, “Başkanıma, milletvekili arkadaşlarımıza, il başkanımıza, il teşkilatımıza seçimin güvenli bir şekilde yürütülmesi noktasında YSK’da görev alan hakim arkadaşlarımıza ve güvenlik güçlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

        Malatyalı hemşerilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Oy versin vermesin özellikle Malatya’nın geleceği noktasında Malatya’ya sahip çıkarak, iline gelip oy kullanan bütün hemşerilerime de parti gözetmeksizin teşekkür ediyoruz. Çünkü biz deprem geçirmiş bir iliz. Bu noktada duyarlı davranan vatandaşlarımıza ve vatandaşlık görevini yapan bütün hemşerilerimize tekraren teşekkür ederim” diye konuştu. 

       Malatya’ya hizmet etme noktasında gayret göstereceklerini dile getiren AK Parti Milletvekili İhsan Koca, “28. Dönem seçimlerinin ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah bu dönemde milletvekili olarak hem şehrimize hem de ülkemize hayırlı hizmetler yapmak nasip olur. Zor bir süreç yaşıyoruz, zor bir dönem yaşıyoruz. Sadece Malatya değil birçok şehrimiz aynı durumda. Şehrimizin yeniden imarı, inşası ve ihyası için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

       Bizlere bu desteği veren hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte hizmet yolunda gayret göstereceğiz” dedi.

         Yeni dönemin Malatya’ya hayırlar getirmesini temenni edenAK Parti Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, “28. Dönem seçimlerinin vatanımıza, devletimize, milletimize ve şehrimize hayırlar getirmesini diliyorum. Malatyalı hemşerilerime gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Demokratik bir ortamda geçen ve demokrasinin unsurlarıyla taçlanan bu seçim döneminde çok değerli hemşerilerimizin hem katkıları hem de duruşları takdire şayan.  İnşallah ismi hayırla anılanlardan olacağız” şeklinde konuştu. 

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN