Adil Gevrek Kongrede Başkanlığa Adaylığını Açıkladı

Yeni Malatyaspor'un yapılacak kongresinde sürpriz yaparak sosyal medya hesabından kongrede aday olduğunu açıklayan eski başkan Adil Gevrek' Malatya'nın ve Malatyaspor'un geleceği için' dedi.

PAYLAŞ
Ras Ajans - Rasajans

 Yeni Malatyaspor'un yapılacak kongresinde sürpriz yaparak sosyal medya hesabından kongrede aday olduğunu açıklayan eski başkan Adil Gevrek” Malatya'nın ve Malatyaspor'un geleceği için” dedi.

          Suların durulmadığı, Fırtınalı günlerin geçmişte yaşandığı ve Deprem hadisesinden sonra kaderiyle baş başa bırakılan Yeni Malatyaspor’da Kongre öncesi Eski Başkan Adil Gevrek yeniden aday olduğunu açıkladı.

Sosyal Medya hesabından yayınladığı mesajında Adil Gevrek” Değerli Hemşerilerim; Bildiğiniz üzere yaşadığımız yüzyılın felaketi olarak adlandırılan deprem sonucu şehrimiz çok ağır yara almıştır.

         Şehrimiz ile beraber şehrimizin önemli Marka değeri olan Yeni Malatyasporumuzun bir an önce ayağa kalkmasını ve çok ta eski olmayan başarılı süper lig günlerine dönmesini umutla bekliyoruz. Bunun için şehrin dinamiklerinin bir arada küskünlükleri, dargınlıkları bir kenara bırakarak destansı bir mücadeleye tek yumruk halinde girilmesi gerektiğine olan inancım tamdır. 

         Verilecek bu mücadele elbette ki kolay olmayacaktır. Fakat bilinmesi gerekir ki hiçbir başarı hikayesi kolay yazılmamaktadır. Biz Malatyalılara yakışan bu zorlu mücadeleyi verirken el birliğiyle, sabırla pes etmeden yorulmadan en önemlisi inanarak bu yolu yürümektir.

        Tarafıma teveccühleriniz ile yapılan çağrılara kayıtsız kalamayarak Yeni Malatyaspor’a 8 yıl başkanlık yaparak hizmet etmiş bir kardeşiniz olarak ve bu mücadelenin içinde olmam gerektiği sorumluluğunu hissederek kulübümüzün yapılacak olan olağanüstü genel kurulunda başkan adayı olduğumu kamuoyuna sağgıyla ilan ediyorum.” 

Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN