Editör Haberleri

Editör Haberleri

Editör haberleri, haber editörü Editör tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Malatya’mıza Güzel Bir Fen Lisesi Kazandırıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya genelinde yapmış olduğu hizmet ve yatırımların yanında Malatya’nın ve Türkiye’nin geleceğine yön verecek olan gençler içinde yeni okullar, kütüphaneler ve spor tesisleri yapmaya ve yapılmasına vesile olmaya devam ediyor.

Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Kurulu Toplantısı Düzenlendi

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Kurulu (SANTEK)" 2022 yılı 1. dönem toplantısı Vali Hulusi Şahin başkanlığında düzenlendi.

718 Mahallede Belediyemizin Şantiyeleri Var

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Hanımınçiftliği ve Orduzu bölgelerinde çalışmaları tamamlanan alt yapı ve yol çalışmalarını inceledi.

Kayısı Festivali İstişare Toplantıları Devam Ediyor

Bu yıl 25’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali öncesi fikir alışverişinde bulunmak, her kesim ve kesitten geniş bir katılımın sağlanması için istişare toplantılarına devam ediliyor.

Bingöl: Sağlık çalışanlarına vefa borcunuz var

Sağlık-Sen Malatya İl Başkanı Mehmet Bingöl 30 Haziran 2022 yılında sona erecek olan Sağlık çalışanlarının ücretsiz ulaşım hakkının devam etmesi gerektiğini belirterek” Sayın Cumhurbaşkanımızdan beklentimiz bu hakkın sürekli olarak uzatılmasıdır” dedi.

Polis Vatandaşı Dolandırıcılığa Karşı Bilgilendirdi

Malatya Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri Vataldaşları ahte para ve dolandırıcılık konusunda bilgilendirme yapıldı.

Dağdeviren'den suç ve suçlularla mücadelede kararlılık vurgusu

Malatya Emniyet müdürlüğü olarak görev tevdi edildiği 29.09.2019 tarihinden bugüne bizden öncede olduğu gibi kamu düzeni ve güvenliğini sağlamak suç ve suçlularla mücadele etmek amacıyla kesintisiz ve amansız mücadele edilmiş ediliyor ve edilmeye devam edilecektir.

Kayısı Festivalini Coşku İçinde Kutlayacağız

25’inci Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali hazırlık çalışmaları kapsamında Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cemal Noğay başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi.

Başkan Gürkan,  Yenilenen Horata Vatandaşlarımıza Hayırlı Olsun

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, yenileme ve çevre düzenleme çalışmalarının tamamlandığı Horata Mesire alanında incelemelerde bulunarak, projede yer alan yenileme çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Elâzığ Valisi Toraman’dan, Vali Şahin’e Ziyaret

Elâzığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Vali Hulusi Şahin’i makamında ziyaret etti.

Başkan Gürkan, Büyükşehir Belediyesi Olarak Kenetleneceğiz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyükşehir Belediyesi Yönetici kadrosu ile Belediye, İştirakler ve MASKİ personelleriyle bir araya geldi.

MİAD Çocuk Evleri Sitesinde Sünnet Töreni Gerçekleştirildi

Malatya'da Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesindeki Çocuk Evleri Sitesinde sünnet töreni gerçekleştirildi.

Keskin’den Bakan Özer’e Tepki; Eğitim Sorununu Çözdünüz, Ekmek Mi Kaldı?

Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Serdar Böke ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret ederek yeni dönem görevinde başarılar dilediler.

Bakan Çavuşoğlu, Kent Müzesi ve Arslantepe Höyüğü’nü Gezdi

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Malatya’ya gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve beraberindeki heyetle birlikte esnaf ziyaretinden bulunduktan sonra Kent Müzesi ile birlikte UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Arslantepe Höyüğü’nü gezdi.

Maski’de Yangın Tatbikatı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, hizmet içi eğitim çalışmalarına devam ediyor.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’ndan Başkan Gürkan’a ziyaret

Bir takım ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, beraberindeki heyetle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Toplam 2536 haber.