Editör Haberleri

Editör Haberleri

Editör haberleri, haber editörü Editör tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Yeniden Refah Doğanşehir'de

Doğanşehir programları kapsamında ilçede bulunan Yeniden Refah Partili Adaylar esnaf ve halk ziyaretleri gerçekleştirdi.

Malatya'nın Bel Kemiği Kayısı Bu Yıl Don Felaketine Uğradı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba''don Felaketi Malatya'ya İkinci Bir Deprem Yaşatmış Durumda''

Öğrenci Abonman Uygulamasında Yeni Dönem

Ankara Büyükşehir Belediyesinin öğrenci dostu uygulamalarından biri olan toplu taşımada öğrenci abonmanı işlemleri artık https://www.ankarakart.com.tr/ internet sitesi üzerinden ve EGO Cep’te uygulamasından online olarak yapılabilecek.

Başkan Güngör Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat Vadi Mahallesi’nde faaliyet gösteren Çardak Pide Fırını’nı ziyaret etti.

İsmet İnönü Konulu Konferans Düzenlendi.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucularından, 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün ölümünün 49. yılında anma etkinlikleri kapsamında,

Eskimalatya'daki Sağlık Merkezinde Çalışmalar Sürüyor

Eskimalatya'nın Sağlık Merkezi ihtiyacını gidermek için mülkiyeti Battalgazi Belediyesi'ne ait olan 5 dönümlük alan üzerinde geçtiğimiz Kasım ayında yapımına başlanılan 2.katlı Sağlık Merkezi'nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Engelliler Günü Nedeniyle Anlamlı Ziyaretler

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü dolayısıyla çeşitli ziyaretler ve etkinlikler düzenlendi.

Gaziantep Büyükşehir Tarımsal Desteklerini Sürdürüyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından birim alanda verimin arttırılması amacıyla İslahiye ilçesinde tarımsal faaliyetlerde bulunan aktif 490 çiftçiye 400 ton sertifikalı Golia türü ekmeklik buğday tohumunun dağıtımı yapıldı.

Okul Kantinleri Denetleniyor

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının başlaması ile birlikte, denetimlerine başlayan Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri denetimlerine belirli aralıklarla devam ediyor.

Yeni Malatyaspor'da Yine Hezimet' Yeni Malatyaspor -0 BB Erzurumspor -1 '

Süper Ligden Spor Toto 1. Lig'e düşen ve mücadelesini burada sürdüren Yeni Malatyaspor evinde BB Erzurumspor'a 1 – 0 yenilerek mağlup oldu.

Başkan Gürkan Ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elinden Aldı

Yapmış olduğu hizmet ve yatırımlarla Türkiye’de örnek gösterilen Malatya Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinin karşılığını ödül olarak almaya devam ediyor.

Başkan Güder’den Tekstilkent Projesi İçin İstişare

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) Genel Sekreteri Dr.Abdulvahap Yoğunlu’yu makamında ziyaret ederek, ilçede hayata geçirilecek olan Tekstilkent Projesi hakkında istişarelerde bulundu.

Tarih, Kültür ve Gastronomi Kenti Yeşilyurt’un Zenginliklerini Tüm Boyutlarıyla Tanıtıyoruz

Yeşilyurt’un Bütün Güzellikleri İstanbul’daki 5.Geleneksel Malatya Tanıtım Günlerine Taşındı

Özel Gereksinimli Bireylerin Ailelerine Yönelik Seminer Düzenlendi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan ve kısa süre önce hizmete sunulan Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi, gerek özel gereksinimli çocukların gerekse de ebeveynlerinin desteklenip güçlenebilmesi amacıyla anne ve babalara "Can Simidi" niteliğindeki hizmetleri ile devam ediyor.

Başkan Çınar, Şehit ve Gaziler, Şanlı Tarihimizin Ebedi Kahramanlarıdır

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Şehit Ve Gazi Yakınları İle Gazilerle Bir Araya Geldi

Başkan Sadıkoğlu, Önceliğimiz Üyelerimiz

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin iş ve işlemlerinin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi için Odanın hizmet katı baştan aşağı yenilendi.

Toplam 2542 haber.