Yeni Malatyaspor otobüsüne el konuldu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Selahattin Gürkan Otobüsü tekrar satın alma talimatını verdikten sonra Otobüs Yeni Malatyaspor'a verildi.
AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve yönetim kurulu üyeleri, Yeni Malatyaspor Kulübü yeni Başkanı Ahmet Yaman'ı ziyaret etti.
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, spor yapma imkanı sınırlı olan gençlerin sağlıklı yaşamalarına katkıda bulunmak amacıyla, ‘Battalgazili Gençler Sporla Hayat Bulsun’ sloganıyla startı verilen yaz spor kurslarında eğitim alan gençleri ziyaret ederek, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
Süper Ligden Spor Toto 1. Lige düşen ve burada mücadele eden Yeni Malatyaspor'da göreve gelen Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Hacı Ahmet Yaman Defans oyuncusu Barış Başdaş ile 1 yıllık sözleşme imzalatarak devam dedi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Süper Ligin yeni sezonunda ilk kez taraftarının karşısına çıkacak olan Kayserispor’a destek çağrısında bulunarak, Kayserilileri Kadir Has Stadyumu’nda oynanacak Yukatel Kayserispor-İstanbulspor karşılaşmasına davet etti.
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Göztepe Mahallesinde yapımı tamamlanan ve önümüzdeki günlerde açılışı gerçekleştirilecek olan “Battalgazi Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu”nda gençlerle bir araya gelerek, onlarla birlikte kulaç attı.
Gürkan, ' Her Malatyalı Takımımızı Destekleyecek'
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci beraberlerindeki heyetle birlikte Arguvan ilçesinde yapımı devam eden Spor Kompleksi inşaatında incelemelerde bulundu.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Su Topu takımı Galatasaray'ı yenerek mutlu sona ulaştı. Başkan Tunç Soyer, “Bu şampiyonluk İzmir’in kadınlarına çok yakıştı” dedi.
AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Tüfenkci : " Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Büyükekşi ile bir telefon görüşmemiz oldu"
Bu yıl 25’incisi gerçekleştirilen Malatya Kültür Sanat ve Kayısı Festivali çerçevesinde ‘Spor Şenliği’ düzenlendi.
Ankara Büyükşehir Belediyesi, spora ve sporculara yönelik desteklerine hız kesmeden devam ediyor. ABB, yenileme çalışmalarının ardından Başkentin gözde mesire alanı olmaya başlayan Karaköy Mesire Alanı, “3. Ankara Motosiklet Festivali”ne ev sahipliği yaptı.
Battalgazi Belediyesi tarafından Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) ve Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde bu yıl ilki düzenlenen 1. Arslantepe Uluslararası Açık Satranç Turnuvası, düzenlenen görkemli ödül töreni programı ile son buldu.
Türkiye Kano Federasyonu ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle 22-24 Temmuz tarihlerinde Eskişehir’de düzenlenecek “Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası” büyük heyecana sahne olacak.
1.Arslantepe Uluslararası Açık Satranç Turnuvası’na katılmak için Medeniyetin Kalbi Battalgazi’ye gelen katılımcılar, üstü açık tur otobüsü ile ilçedeki tarihi mekanları gezdi.
Battalgazi Belediyesi ve Battalgazi Dernekler Federasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen 'Bekir Alyüz Futbol Turnuvası'nın final müsabakası ve ardından yerel sanatçılardan Ebru Yaman ve Kara Hasan'ın sahne aldığı konser programı yoğun ilgi gördü.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde antrenman yapan Yukatel Kayserispor’u ziyaret etti.
Malatya Büyükşehir Belediyesi ile Malatya Valiliği arasında geçtiğimiz aylarda imzalanan protokol çerçevesinde okullara yapılacak olan spor tesisleri bir bir tamamlanarak hizmete açılmaya başladı.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, sutopu branşındaki başarılarına bir yenisini daha ekledi.